Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PSG: Fakty Pochettino na temat tej plotki o Tottenhamie – piłka nożna

Przez kilka tygodni tego lata szef PSG Mauricio Pochettino był przedmiotem uporczywych plotek o możliwym powrocie do Spurs. Technik z Argentyny wyjaśnił we wtorek, że wyciszył wtedy dźwięk.

Mauricio Pochettino nie widział sensu mówienia.

Zanim oficjalnie przedłużył się do Paris Saint-Germain do 2023 w lipcu ubiegłego roku, trener Mauricio Pochettino od dawna był przedmiotem plotek dotyczących możliwego powrotu do Tottenhamu.

Przez kilka tygodni ten hałas w holu powodował wiele rozmów, ale argentyński technik nigdy nie mówił wtedy o uspokojeniu sytuacji.

Pochettino usprawiedliwia się

Bardzo dyskretny, Pochettino został poproszony o powrót do tej sytuacji podczas wywiadu z Radio France Bleu Paris we wtorek. Podnieś swój głos do odrzucenia? Wyjaśniłem to na konferencji prasowej. W piłce nożnej krąży wiele plotek. Nie czułem, że muszę zaprzeczyć jakiejkolwiek plotceByły menedżer Tottenhamu wyjaśnił, aby usprawiedliwić swoje milczenie.

Ja byłem na kontrakcie. Jeśli jakieś kluby są zainteresowane, powinny skontaktować się z PSGBroń obywatela Murphy’ego. I rzeczywiście, podczas tego seriaParyski dyrektor sportowy Leonardo mówił o swoim całkowitym odrzuceniu pomysłu opuszczenia Pochettino, który właśnie dołączył do projektu PSG w styczniu.

był argentyńczykiem bardzo spokojny

W tym okresie powstały napięcia między Pochettino i Leonardo, próbując uwiarygodnić możliwe odejście. 49-latek wprost zaprzeczył informacjom. Ale w moich relacjach z Leonardo i prezydentem ściśle współpracowaliśmy podczas rozejmu, aby znaleźć najlepsze rozwiązania, które doprowadziły do ​​członkostwa, które mamy dzisiaj. Byłem bardzo spokojny i nie byłem zainteresowany reagowaniem na plotki, jest skończona. Syreno, jasne jest, że Pochettino nigdy nie wątpił w swoją przyszłość w Paryżu.

Co sądzisz o słowach Mauricio Pochettino, trenera Paris Saint-Germain? Zapraszam do odpowiedzi i dyskusji w okolicy Dodaj komentarz