Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

PS5, Xbox Series X i S: już ogólnie, oto lista ekskluzywnych gier

Podobnie jak melodia zimnej wojny, tak możemy zdefiniować rywalizację między Play Station I X-BoxDwie strony tego samego medalu rywalizują o to, kto będzie najlepszą konsolą domową. Dwudziestoletnia wojna, teraz z ostatnim żołnierzem PS5 (wydany 19 listopada 2020 r. w Europie), i inne Xbox Series X | S. (Opublikowane 10 listopada 2020 r. przez nas). kim oni są Goliat Współczesna epoka, w której ślinicie się.. Czy spadamy przez tę czy inną maszynę? Niektórzy będą porównywać urządzenia Aby dowiedzieć się, kto jest najsilniejszy, ale w rzeczywistości Jest jeden argument, który pojawia się cały czas i często przechyla szalę przy zakupie: wyłączność.

W rzeczywistości wszyscy producenci mają Gry są dostępne tylko na ich platformachCo wystarczy, by przekonać graczy, by nie jechali oglądać zawodów. Ci, których na to stać, oczywiście są już wciągnięci w te dwie technologiczne gry, więc pasja nie ma granic!

Aby dać Ci podstawy, zamieściliśmy dużą liczbę ekskluzywnych gier na każdą konsolę; Małe Indie, często dostępne na sklepy, nie brane pod uwagę, ale Możesz polecić kilka pereł naszej społeczności w komentarzach do tego artykułu. Krótko mówiąc, co Cię kieruje, gdy zaczynasz przygodę? Następne pokolenie ! Na koniec, jeśli zapomnieliśmy jakiegoś adresu, daj nam znać; Ten artykuł będzie z czasem aktualizowany.

READ  Uważaj na WhatsApp Rose: aktualizacja to wirus kontrolujący Twój telefon