Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przygotuj się na Emmę i Choi Polska we Francji

Sobota, 24 kwietnia 2021 r

Emma Canning at Steeplechase in the Emirates (fot.Bobby Gavin)

Wywiad Spikes z Emmą Canning

Szkocki sportowiec na połączonej imprezie Emma Kannage Opowiadał o swoim życiu we Francji i sportowej sprawności.

Reprezentanci Szkocji i Wielkiej Brytanii wyemigrowali do Paryża kilka lat temu, co jest tematem specjalnego artykułu na blogu Spikes, będącym częścią magazynu World Athletics.

„Kiedy wyszedłem za róg i zobaczyłem lśniącą wieżę Eiffla, zatrzymałem się i zastanawiałem, nie po raz pierwszy: jak się tu dostałem?”

„Czy 23-letni szkocki hepatolog znalazł się w jednym z najsłynniejszych miast na świecie, gdzie kształcił się w prestiżowym INSEP, Narodowym Instytucie Sportu, Ekspertyzy i Wydajności?”

Emma opowiada całą historię własnymi słowami, które są inspirujące i czytelne dla każdego młodego sportowca rozważającego opuszczenie Szkocji. Pełna historia jest tutaj.

+++


Zdjęcie: British Athlete / Getty Images.

Cieszę się, że Joey Clark wrócił do Polski

Joey Clark Uważa, że ​​korzyści płynące z udziału w światowych sztafetach, które odbędą się w przyszłym miesiącu w Sorzo, przeważą nad ryzykiem podróży do polskiego miasta.

Aberdeen, która zamierza wystartować w letnich igrzyskach olimpijskich w tej specjalizującej się w zawodach AAC na 400 m, odbędzie w tym roku drugą podróż do Polski i była kluczowym członkiem utytułowanej brytyjskiej sztafety 4×400 m. Marsz.

Clarke i reszta reprezentacji Anglii musieli izolować się przez 10 dni po powrocie do domu w wyniku pożądanego wybuchu między rywalami w Doranie.

Ale Joey nadal jest gotowy do reprezentowania GB i NI na globalnym sztafecie na początku maja w Polsce.

„Gdybym był blisko prób olimpijskich (koniec czerwca), byłbym bardzo zmartwiony” – powiedział dziennikarzom i dziennikowi.

Ale tym razem, ponieważ uważam, że jest to ryzyko, możliwe. To może być jedyna szansa, jaką mamy jako sztafeta przygotowująca się do Tokio.

READ  Rosną napięcia na granicy polsko-białoruskiej

Pełna historia jest tutaj

+++

ważne słowa: