Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przygotuj się na Emmę i Choi Polska we Francji

Sobota, 24 kwietnia 2021 r

Emma Canning at Steeplechase in the Emirates (fot.Bobby Gavin)

Wywiad Spikes z Emmą Canning

Szkocki sportowiec na połączonej imprezie Emma Kannage Opowiadał o swoim życiu we Francji i sportowej sprawności.

Reprezentanci Szkocji i Wielkiej Brytanii wyemigrowali do Paryża kilka lat temu, co jest tematem specjalnego artykułu na blogu Spikes, będącym częścią magazynu World Athletics.

„Kiedy wyszedłem za róg i zobaczyłem lśniącą wieżę Eiffla, zatrzymałem się i zastanawiałem, nie po raz pierwszy: jak się tu dostałem?”

„Czy 23-letni szkocki hepatolog znalazł się w jednym z najsłynniejszych miast na świecie, gdzie kształcił się w prestiżowym INSEP, Narodowym Instytucie Sportu, Ekspertyzy i Wydajności?”

Emma opowiada całą historię własnymi słowami, które są inspirujące i czytelne dla każdego młodego sportowca rozważającego opuszczenie Szkocji. Pełna historia jest tutaj.

+++


Zdjęcie: British Athlete / Getty Images.

Cieszę się, że Joey Clark wrócił do Polski

Joey Clark Uważa, że ​​korzyści płynące z udziału w światowych sztafetach, które odbędą się w przyszłym miesiącu w Sorzo, przeważą nad ryzykiem podróży do polskiego miasta.

Aberdeen, która zamierza wystartować w letnich igrzyskach olimpijskich w tej specjalizującej się w zawodach AAC na 400 m, odbędzie w tym roku drugą podróż do Polski i była kluczowym członkiem utytułowanej brytyjskiej sztafety 4×400 m. Marsz.

Clarke i reszta reprezentacji Anglii musieli izolować się przez 10 dni po powrocie do domu w wyniku pożądanego wybuchu między rywalami w Doranie.

Ale Joey nadal jest gotowy do reprezentowania GB i NI na globalnym sztafecie na początku maja w Polsce.

„Gdybym był blisko prób olimpijskich (koniec czerwca), byłbym bardzo zmartwiony” – powiedział dziennikarzom i dziennikowi.

Ale tym razem, ponieważ uważam, że jest to ryzyko, możliwe. To może być jedyna szansa, jaką mamy jako sztafeta przygotowująca się do Tokio.

READ  Hiszpania, która została już przetestowana przez Szwecję, tym razem potyka się w Polsce

Pełna historia jest tutaj

+++

ważne słowa: