Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przeżył miesiąc na morzu, jedząc keczup: Heinz oferuje mu łódź, gdy nie umie żeglować

Przeżył miesiąc na morzu, jedząc keczup: Heinz oferuje mu łódź, gdy nie umie żeglować

Heinz wytropił kolumbijskiego producenta sosów, który spędził miesiąc samotnie na morzu, gdy jego wadliwa łódź została przeniesiona u wybrzeży Kolumbii. Uratowany po miesiącu, spędził spokojne dni w rodzinnym kraju, zanim firma skontaktowała się z nim z zaskakująco hojną ofertą.

„Elvis znalazł” – ogłosił Haynes na swoim Instagramie. Dar niebios dla byłego rozbitka, który zostaje nagrodzony przez A Corporation łódź. powód ? Udało mu się przeżyć miesiąc na morzu na czosnku w proszku, kostce bulionowej i keczupie.

Spektakl zrodzony z cudu

W styczniu ubiegłego roku władze Kolumbii poinformowały, że udało im się odnaleźć mężczyznę 47 lat Zniknął na około miesiąc na morzu podczas próby naprawa łodzi.

„Nie miałem nic do jedzenia, tylko butelkę ketchupu, czosnek w proszku i Maggi (kostki bulionowe). Zmieszałem wszystko z wodą, aby przeżyć 24 dni” – powiedział w filmie opublikowanym przez lokalną marynarkę wojenną.

Mężczyzna był tak zdezorientowany i słaby, że uciekł w skrajności, a Heinz, dowiedziawszy się o tej strasznej historii, strzelił hashtag W mediach społecznościowych: #FindTheKetchupBoatGuy lub „Find The Ketchup Boat Guy”.

Elvis nie umie żeglować

Spektakl jest co najmniej komiczny i nie bez powodu: mężczyzna po prostu nie wie, jak się poruszać. Z tego powodu nie udało mu się dotrzeć do brzegów. Gdyby hojny prezent od firmy był szeroko komentowany, w tej chwili nie przydałby się temu Kolumbijczykowi.

Wypożyczalnia Heinza Pomoc otrzymana od internautów Abyście zrealizowali ten projekt i znaleźli Elvisa.

Otrzymaliśmy tysiące polubień, udostępnień i życzliwości w naszych poszukiwaniach Elvisa François. To był niesamowity wysiłek zespołowy na sześciu kontynentach, który zaowocował setkami artykułów, wątków i naszym ostatecznym zasięgiem Elvisa.