Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przepraszam Ruperta Grinta

Historia Harry’ego Pottera uczyniła go gwiazdą. Ale Rupert Grint nie tylko dobrze wspomina plany filmowe, ponieważ spędził prawie wszystkie swoje nastoletnie lata.

Gość na znakomitym podcaście Dax Shepard (peelingi), ekspert od foteli8 marca Rupert Grint potwierdził zmagania, z jakimi musiała się zmierzyć od prawie dekady, by zagrać najlepszego przyjaciela Harry’ego Pottera, ucznia czarodzieja Rona, w kultowym filmie. 11-letni aktor – który niedawno został ojcem – w momencie kręcenia pierwszego filmu jest świadkiem niezręcznych chwil między jego nagłą sławą a tempem zdjęć. Wszystko to, gdy przechodził złożoną młodość.

„Było kilka niezręcznych momentów, to na pewno. Moje włosy są w czwartym filmie (Harry Potter i Czara Ognia(przyp. red.), to jeden z moich największych żalu. Byli na ramionach. Myślę, że wszyscy przeszli przez ten etap i mieli długie włosy (…) pokochali to! Był czarujący. Przeszliśmy dojrzewanie przed kamerą. Możesz zobaczyć wszystko. To trochę irytujące” – wyjaśnia.

10 lat ciągłego fotografowania

Dlaczego tworzymy tyle historii w przypadku prostej fryzury? Zdaniem Ruperta Grinta, świadczy to o zmęczeniu młodych aktorów, którzy spędzili prawie dekadę swojego życia i prawie całą młodość, kojarząc strzelanie z okresem swojego istnienia, kiedy szczególnie pożądanie i potrzeba nowych doświadczeń były intensywny.

„To był czas, kiedy czułem się, jakbym się dusił, ponieważ było ciężko, ponieważ w końcu było to codziennie przez dziesięć lat. To się nigdy nie skończyło. Każdego roku znowu tam jeździmy. I było trochę Niekończący się dzień Bo to były te same plany filmowe. Czasami mówiłem sobie, że chcę zrobić coś innego, zobaczyć coś innego ”- przyznaje.

Rupert Grint wyraźnie wie, jak daleko posunęła mu historia o Harrym Potterze. „Wspaniałe doświadczenie” również przyniosło mu kilka dobrych punktów. „Była bardzo przyjazna rodzinna atmosfera. To wciąż ten sam zespół i oboje dorastaliśmy razem z nimi, więc wspaniale było to zrobić ”.

READ  Jak oglądać Diamentową Ligę Gier Bislet 2021