Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Porównanie pojedynków: Google Pixel 6a kontra telefon Nic (1)

Dzięki swoim pikselom Google oferuje niekwestionowane wydajne fotofony. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe w przypadku nowszych modeli, nawet jeśli postępy w Mountain View mają tendencję do kurczenia się w obliczu chińskich graczy, którzy inwestują w tę dziedzinę. Tak więc oczekiwania wobec Pixela 6a są wysokie, ale amerykańska firma zmniejszyła komponent obrazu w porównaniu do Pixela 6. Tak więc są to dwie jednostki 12,2 MP (szerokokątny i ultraszerokokątny) obecne w nowym modelu. google średniej klasy. W Nothing to również duet czujników, które działają, ale z definicją 50 MP. jest jasne, że sprzęt komputerowy Nie rób wszystkiego, a Google bardzo dobrze to rozumie.

W ciągu dnia oba smartfony są na szyi i szyi. Model Google korzysta z niezwykłej dokładności kolorymetrycznej i wierności kolorów, z nieco większą wyrazistością niż telefon (1). Żaden model nie oferuje cieplejszego tonu pod szerokim kątem, co powinno przyciągnąć więcej osób. W ultraszerokim kącie przetwarzanie oprogramowania działa cuda na Pixelu 6a, który zapewnia lepszy widok niż telefon (1) – zwłaszcza gdy jest wyeksponowany. Ale ostrość jest mniej więcej taka sama, niezależnie od modelu.

Szerokokątne ujęcie nocne jest na korzyść smartfona Google, zwłaszcza dzięki bardziej kontrolowanej ekspozycji. Trend, który odzwierciedla się w ultraszerokim kącie, gdzie „nic” nie ma zbyt dużej czułości, w przeciwieństwie do trendu Google, który jest pokryty szumem cyfrowym.

READ  Compo TFT Olaf i Diana Reroll ze Scalebreaker (Scalescorn) i Fighter (Bruiser) w grupie 7 - Breakflip