Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bez tajemnic, jest najlepszy

Dokładnie rok po wydaniu swojej gry Enigma, Lelo powraca z ewolucją swojego podwójnego katalizatora, tym razem w wersji wyposażonej w technologię tempomatu.

Zamiast wybierać między zewnętrzną a wewnętrzną stymulacją łechtaczki, coraz więcej marek oferuje teraz zabawki erotyczne, które mogą działać na wszystkich frontach. Po stronie Wow Tech od 2019 roku rolę tę odgrywa Womanizer Duo. W przypadku Lelo musieliśmy poczekać do zeszłego roku, aby odkryć Enigmę, która powraca w tym roku w Nowa ulepszona wersjaWyposażony w technologię kontroli prędkości. Czy za jego przestrzenną aranżacją urządzenie nas napędza? Robimy test.

Design i ergonomia: Nazywamy to UFO

Dostarczany w eleganckim czarnym pudełku, Lelo Enigma Cruise wybiera cechę projektową podobną do prototypu. Marka już od kilku lat postanowiła nie rozróżniać opracowań swoich produktów, co nie sprzyja czytelności katalogu.

© Amandine Jonniaux / JDG

Wyróżnia się jednak Enigma Cruise. Najpierw z jego krzywymi: w postaci znaku zapytania, Pyta urządzenie i nie przypomina niczego na rynku. Jest oferowany w całkowicie silikonowym czarnym lub różowym lakierze i pokryty jest chromowaną płytą z tworzywa ABS, W seks grze tak naprawdę nie chodzi o dyskrecjęi nie pozostaje niezauważony.

Jednak po bliższym przyjrzeniu się zdajemy sobie sprawę, że wygląd Enigma Cruise nie jest dokładnie rozpoznawalny: szwedzka marka w dużej mierze inspiruje się bezdotykowym katalizatorem. Sauna 2aby dodać Elastyczna gałąź dedykowana do samoistnej stymulacji regionu G.. Na obrzeżach części penetrującej o średnicy 14 cm i średnicy 3,5 cm znajduje się wydrążona główka przeznaczona do stymulacji dzięki niemu 8000 zakończeń nerwowych zewnętrznej łechtaczki Sygnatura technologii SenSonic.

Jak we wszystkich produktach Lelo, na urządzeniu znajdują się trzy przyciski sterujące: podczas gdy środkowy przycisk umożliwia obsługę, (+) i (-) umożliwiają przełączanie między intensywnością a trybami. Na tym poziomie nic nowego: Lelo od lat sprawdza się jako mistrz środowiska pracyI nic nie jest pozostawione przypadkowi: przyciski są idealnie umieszczone pod palcami, a marka naciska na wyczucie szczegółów, aby upewnić się, że (+) pojawia się na górze zabawki erotycznej, gdy jest używana. Może to być skomplikowane, ale naprawdę rzadko zdarza się to u konkurencji, która nadal odwraca sterowanie. Doceniamy również Możliwość zablokowania urządzeniaidealny dla Zabierz ją na wakacje Lub unikaj improwizowanego startu w torbie.

Enigma Cruise de Lelo sextech zoom
© Amandine Jonniaux / JDG

Jeśli specjalna konstrukcja Enigma Cruise może Cię zaskoczyć, Błyszczy tak samo swoją oryginalnością, jak błyszczy swoimi wykończeniami. Bardziej niż kiedykolwiek Lelo zajmuje swoją wysublimowaną pozycję i uzasadnia swoją cenę: ponad 200 euro zabawka erotyczna jest bliska perfekcji. Zobaczymy, czy jest to naprawdę skuteczne.

Podwójna stymulacja: obserwuj swoje oczy

Dzięki elastycznemu ramieniu zaprojektowanemu do stymulacji strefy G, Lelo Enigma Cruise odnosi sukces tam, gdzie wiele innych zawodzi, oferując Podwójna skuteczność stymulacji-Możliwość dostosowania do większości formatów. Ponieważ w tym momencie sprawy często się komplikują: każde ciało jest inne i często trudno jest stworzyć urządzenie, które jest wystarczająco elastyczne, aby pasowało do największej liczby, a jednocześnie pozostaje wystarczająco sztywne, aby umożliwić skuteczną stymulację wewnętrzną. Tutaj jest bez zarzutu, wewnętrzna gałąź Enigma Cruise doskonale odnajduje swoje miejsce, gdy tylko do niej wjedziesz. Jego konstrukcja z pewnością nie jest pozostawiona przypadkowi, do tego stopnia, że ​​można go używać bez użycia rąk.

Enigma Cruise przez Lilo Sextech
© Amandine Jonniaux / JDG

Ktokolwiek mówi o podwójnym bodźcu, logicznie mówi o podwójnym dysku. Podczas gdy zewnętrzna część Enigma Cruise zapewnia potężne, bezkontaktowe fale SenSonic, wnętrze zapewnia silne wibracje o niskiej częstotliwości. Co zaskakujące, Lilo nie uznał za stosowne wybierać osobnych zamówień. Nie można więc uruchomić obu silników niezależnie. Skupić się tylko na stymulacji wewnętrznej lub zewnętrznej. W tym momencie rozumiemy ambicję Lilo, aby zaoferować pełną stymulację łechtaczki wewnętrznej (G) i łechtaczki zewnętrznej, zwłaszcza że wynik jest szczególnie istotny. Jednak przy 219 euro prawdopodobnie wolelibyśmy więcej różnorodności.

W użyciu Enigma Cruise może narzucać się jako Jedna z najlepszych zabawek erotycznych, jakie kiedykolwiek testowaliśmy. Można go używać bez rąk, jego wydajność jest ogromna, a to też jeden z niewielu punktów, za które możemy go winić: w przeciwieństwie do Sila Cruz, który zadzwonił, żeby rzucić pracę i zwolnić, podwójny katalizator Lelo idzie prosto do sedna. Osiem trybów wibracji urządzenia zapewnia orgazm w ciągu kilku sekund dla doznań tak głębokich, jak i intensywnych.

Uważaj jednak: jeśli jest niewątpliwie bardzo skuteczny, Nie zalecamy używania go do pierwszej zabawki erotycznej. Po pierwsze dlatego, że jego elastyczna gałąź może nie jest ogromna, ale może być imponująca, nawet przy sporej dawce lubrykantu. A ponieważ, jak powiedzieliśmy powyżej, Enigma Cruise idzie od razu do sedna i prawdopodobnie nie będzie odpowiedni dla bardziej wrażliwej łechtaczki.

Tempomat: szczegóły, które zmieniają wszystko

Technologia tempomatu nie jest nowością w Lelo, ponieważ jest już obecna w nowych generacjach katalizatorów Sona i Sila. Funkcjonalność nie jest anegdotą, ale pozwala to zrobić „aby ograniczyć” „Enigma jeden” Zachowaj 20% więcej siły w momencie orgazmu. Konkretnie, zwiększona intensywność jest wyzwalana, gdy urządzenie jest zbyt mocno dociskane do ciała. Ubezpieczenie obiecuje zaznaczyć orgazm bez utraty prędkości.

Enigma Cruise Lelo . Szczegóły
© Amandine Jonniaux / JDG

Pamiętaj jednak, że jeśli wbudowane technologie Enigma Cruise sprawiają, że jest to niesamowita zabawka erotyczna, nadal jest przeznaczona do jednorazowego użytku. w odróżnieniu Większość bodźców bezkontaktowychPodwójna zabawka seksualna Lelo pozostawia niewiele miejsca na potencjalnego partnera.

Cena i dostępność

Sprzedawany od czerwca 2022 r. nowy Cruz Lilo Enigma Jest dostępny w cenie 219 euro na oficjalnej stronie marki oraz u większości sprzedawców. Duży, budżetowy, luksusowy budzik, który spełnia swoje obietnice.

Odkryj Enigma Cruise na stronie Lelo

219

Uwaga redaktora


9,0 / 10


READ  Niekontrolowany pocisk uderzy w ziemię: oczekiwania się zmieniły, Długi Marsz 5B spadnie z nieba znacznie wcześniej niż oczekiwano