Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Porównanie ogrodzeń: Eufy HomeVac S11 Infinity vs Xiaomi G10

Eufy Anker HomeVac S11 Infinity i Xiaomi G10 mają jedną wspólną cechę, która nie jest dominującym kolorem (niebieski dla pierwszego, pomarańczowy dla drugiego). Oba są odkurzaczami w kształcie patyków, ich środek ciężkości (składający się z bloku silnika, systemu filtracji i kosza na śmieci) znajduje się w pobliżu nadgarstka użytkownika. Ta słynna konstrukcja Dysona wymaga zamontowanej na ścianie podstawy do przechowywania, która może służyć jako stacja ładująca dla G10. Inaczej jest w przypadku Infinity, który w związku z tym musi być podłączony do adaptera po zawieszeniu go na ścianie; Znamy więcej procesu.

G10 i jego architektura kijów.

Podobnie jak G10, HomeVac S11 Infinity korzysta z wymiennego systemu baterii, ale pudełko zawiera również dwa, podczas gdy Xiaomi, który jest mniej hojny, nie ma zapasowej baterii. Tak czy inaczej, i jeśli oczywiście kupiłeś baterię do G10, możesz w ten sposób trzymać baterię w pełni naładowaną pod łokciem, aby uniknąć „suchego stopienia” w środku sesji czyszczenia.

Ze swoim okręgiem symbolizującym szczątkową autonomię, Xiaomi podaje jej dokładniejsze oszacowanie niż Eufy, która jest zadowolona z trzech podwójnych. Kolejna niewielka przewaga G10 nad jego dzisiejszym konkurentem, ekran wyświetla (teoretycznie) możliwe przyczyny w przypadku awarii, takiej jak na przykład bałagan lampowy.

Moc każdego urządzenia.

Moc każdego urządzenia.

Mniej wymieniony Xiaomi G10 pozwala również na wybór między ssaniem częściowym (co wydłuża autonomię urządzenia) a ssaniem ciągłym (co nie męczy palca wciskania spustu). Użytkownik Infinity nie ma takiej swobody i dlatego musi naciskać spust przez całą sesję czyszczenia.

Jeśli oba mają trzy siły ssania, urządzenie Xiaomi jest bardziej „inteligentniejsze”, ponieważ wie, jak dostosować to drugie do powierzchni, przez którą przechodzi, dzięki uszczelnionej głowicy ssącej „Smart Torque”. Ze swej strony nieskończoność zadowala się dążeniem do pożądanej siły. Ta ostatnia ma jednak rampę dla lampek LED na przyssawce, co jest bardzo praktyczne do wypatrywania śmieci na ciemnej podłodze lub pod meblami. Xiaomi G10 nie ma tej praktycznej funkcji i to nie mop, który można przypiąć magnetycznie za przyssawką, nadrobi ten brak. W rzeczywistości nie posiada on elektrycznego systemu tarcia, a jego niewystarczająco mocny system zaciskowy uniemożliwia jego ręczne użycie w lekko zakrytych miejscach.

Mop G10 nie jest pomocny.

Mop G10 nie jest pomocny.

Nasi konkurenci posiadają szereg przydatnych akcesoriów. Jest oczywiście podstawowa szczotka i długa dysza. Rzadziej każdy odkurzacz można wyposażyć w małą szczotkę elektryczną dedykowaną m.in. do czyszczenia siedzeń i poduszek sof. Eufy Anker HomeVac S11 korzysta również z elastycznej rury ssącej.

Jednak ze względu na podstawę naścienną, która może służyć jako podstawa ładująca, adaptacyjny system ssania, ale przede wszystkim dzięki możliwości przełączania z segmentacji częściowej na ciągłą, Xiaomi G10 zdobywa pierwszy punkt.

READ  Apple Music właśnie zrewolucjonizowało świat strumieniowego przesyłania muzyki