Porażka Clermonta z Leicester w Pucharze Mistrzów poprawiła się

Pod koniec szalonego, spektakularnego, spektakularnego meczu, Leicester ostatecznie pokonało Claremont (29-44), na początku trzeciego dnia Champions Trophy obie drużyny zdobyły ofensywny bonus przed 14 000 entuzjastycznych fanów. Widzowie. Przechwycenie Matta Scotta w trzeciej minucie (0-7) po długim telefonicznym podaniu Anthony’ego Bellew podcięło Claremontowi nogi na dwadzieścia minut, ale po próbie Bautisty Delgy’ego pod koniec długiej serii (24, 7-10) tempo było w górę. Ten mecz przyspieszył i próbował — w sumie dziewięć — następowało po sobie.

Swoimi ostrymi gestami prostytutka Etienne Fourcade, pół-baptiste Jono i skrzydłowy Aliviretti Raca tworzą przedziały czasowe dla swoich partnerów. Z wynikiem 7-24 po trzeciej próbie Leicester Tigers szczęśliwi, że znaleźli się w przewadze liczebnej (żółta kartka przeciwko Lee, 32), Clermontois odzyskali swój handicap dzięki Fourcade (36), a następnie Belleau (42), który wiedział, jak zachować spokój po jego pierwszej porażce.

Za dużo niezdyscyplinowania dla Claremonta

Podczas gdy Anglicy myśleli, że zrobili najwięcej, zdobywając nagrodę za atak w postaci klamry od Matta Scotta (44), podekscytowani Overnats przyspieszyli, a nie do obrony Paul Jedrasiak wykonał czwartą próbę. Ta premia do ataku wzmocniła ASM.