Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska w 1/8 finału EuroBasket, super super fajnie

Znamy już przedział na ostatni etap EuroBasketu 2022 (Spójrz tutaj) i wśród wstrząsów niedzielnego spektaklu… Ukraina rzuci Polsce wyzwanie. Szok? Łatwo powiedzieć, ponieważ dwa budzące strach narody europejskiej koszykówki nie są szczególnie znane, ale to nie przypadek, że wszystkie te małe ludziki wywodzą się z kurczaków.

Czy istnieją inne tradycje tego gatunku dotyczące pisania przedmowy? Ok, jest późno, jutro jest szkoła.

Nie udało się, ponieważ grupy C i D były podobne i wydawały się zbyt niepewne. Ukraina? Estonia miała świetny start od trzech zwycięstw z Włochami i Wielką Brytanią, ale w końcu tego popołudnia dogoniła wielkiego Giannisa Antetokounmpo i Chorwację. Ostatecznie Alex Len, Svi Mykhailiuk i cała banda zdobyli zasłużone trzecie miejsce, więc wykorzystali wyraźnie cichą część stołu i wręczyli Polakom talerz. Polska? Gorące ręce Serbii, zimne Grecji, dwa ciosy, potem trzy zwycięstwa z Holandią, Czechami i Izraelem.To było noszone od początku Euro Ich charyzmatycznym i dżentelmeńskim liderem jest Mateusz Ponitka I naturalny lider AJ Slaughter, który kiedyś spędził długi czas w Championacie Francji. Dwóch outsiderów jest wyraźnie bardziej niż szczęśliwi, że tam są, ale być może bardziej zmotywowani ideą rozegrania ćwierćfinału (och, do diabła, kolejny absurd) przeciwko zwycięzcy, co zapowiada się niesamowitą rozgrywkę między Słowenią. Belgia Luki Doncica i Jonathana Tabu.

Czas i dzień? Niedziela, południe. Miejsce? Mercedes-Benz Arena w Berlinie. Wyzwanie? Spraw, aby to Euro było prawdziwym sukcesem, dlaczego marzysz o czymś nie do pomyślenia po trzech dniach.

READ  Prognozy popytu i podaży do 2027 r. - Androidfun.fr