Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska: Ten gruby kot stał się najlepiej ocenianą atrakcją turystyczną w swoim mieście

Polska: Ten gruby kot stał się najlepiej ocenianą atrakcją turystyczną w swoim mieście

Gruby kot, popularny w mediach społecznościowych od 2020 roku, stał się najlepiej ocenianą atrakcją turystyczną średniowiecznego Szczecina.

Jaki jest najpiękniejszy zabytek historyczny do odwiedzenia w Szczecinie w Polsce? Z Google Maps i notatek pozostawionych przez internautów wynika, że ​​to Kacek. Daleki od bycia pałacem czy muzeum, jest grubym kotem, który od 2020 roku stał się bardzo popularny w sieciach społecznościowych, cieszy tłumy i stał się wysoko ocenianą atrakcją turystyczną w swoim mieście.

Szczecin, miasto położone w północno-zachodniej Polsce, blisko granicy z Niemcami, oferuje turystom wiele atrakcji, w tym Zamek Książęcia Pomorskiego i Park Kasprowizacyjny.

Niemniej jednak ten kot, który ma własną stronę na Instagramie i sekcję w Mapach Google, znalazł się na szczycie listy z oceną 5 gwiazdek.

„Króla ulicy Kassupskiej”

Kazek wywodzi swoją nazwę od „nietoperza uszatego” w języku polskim. Po raz pierwszy pojawił się dziesięć lat temu na ulicy Kazupskiej w centrum miasta.

Później, mieszkając na ulicy, podziękował lokalnemu serwisowi informacyjnemu WszczecinieKto opublikował swoje filmy w 2020 roku. Wkrótce rozwścieczeni miejscowi rzucili się, by go nakarmić.

Według doniesień z Polski niektórzy martwią się o jej bezpieczeństwo, a także krytycznie odnoszą się do tych, którzy stoją za jej przybieraniem na wadze.

Mimo to tak zwany „Król ulicy Kassupskiej” od tamtej pory mieszka w małym kocim domku przed sklepem swoich właścicieli. Jeden znak wyraźnie zachęca przechodniów do oferowania mu smakołyków, gdy go mijają, zamiast zabiegać o niego, gdy śpi.

READ  Ten hotel dla 60 ukraińskich uchodźców to ostateczność