Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska nadal wierzy w uwolnienie Lewandowskiego

Chociaż Niemcy nie będą w kadrze Polski na kwalifikacje do Mistrzostw Świata w 2022 roku, to dopiero się okaże, czy Piano-Cervoni zakwalifikuje się do następnych Mistrzostw Świata. FIFA postanowiła nie zmuszać klubów do wypuszczania graczy wybranych do międzynarodowego okna w marcu ze względu na środki zdrowotne podjęte przez Govt-19 i na całym świecie. Kiedy Francja początkowo zdecydowała się zatrzymać wszystkich reprezentantów LQ1 zaproszonych na zaplanowane mecze poza Europą, była to decyzja, która wywołała wiele rozmów. W Europie wiele klubów zdecydowało się ograniczyć podróże do niektórych krajów międzynarodowych.

Wśród nich jest Bayern Monachium, który chce uniemożliwić Robertowi Lewandowskiemu wyjazd do Anglii na kluczowy mecz w strukturze eliminacji do mistrzostw świata w 2022 roku. W Bawarii podróż do Anglii jest identyczna jak piętnaście dni. Polski napastnik został później zastąpiony przez R.P. Szok z Lipskiem można przegapić, ale ćwierćfinał Ligi Mistrzów z PSG również nie będzie możliwy. Ryzyko, którego lider Bundesligi nie chce podejmować. Kto może zmienić losy egzaminu z języka polskiego.

„Nie wtrącałem się”

Reprezentacja narodowa, obecnie trenowana przez Paulo Sousę, jest głównym pretendentem Anglii do pierwszej grupy eliminacji do Mistrzostw Świata 2022, ale także mocno polega na Robercie Lewandowskim. Kapitan pochodzi z Warszawy, ale jest najlepszym strzelcem w swojej reprezentacji. Więc jego nieobecność byłaby zbyt kosztowna, aby konkurować w Pucharze Świata 2022. W regionie europejskim dopiero pierwsze miejsce w każdej grupie kwalifikuje się bezpośrednio do zaplanowanych na przyszły rok finałów w Katarze. Polska zostanie poproszona o przywrócenie decyzji Wembley 31 marca, aby uniknąć przekraczania niebezpiecznych blokad drogowych.

Był to więc mecz finałowy na kilka godzin przed tym, jak Robert Lewandowski mógł nie trafić. Pomimo wagi tego spotkania, nie było wiele obaw, biorąc pod uwagę sytuację, kto będzie odpowiedni na mecze z Węgrami i Andorą. „Wydawało mi się, że ten temat jest bardzo zagmatwany, ale nie jestem w to zaangażowany, ponieważ jest to trzecia gra i dwie najważniejsze poprzednie. W jego sytuacji tym problemem powinna być bardziej zainteresowana polska federacja. Kwalifikacje do kolejnego mundialu zostaną rozegrane telefonicznie w najbliższych dniach.

READ  W Polsce Donald Tusk wraca do władzy, wysyłając populistów z powrotem do opozycji