Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polska, Malezja, Korea Południowa… wszystkie kraje chcą swoich „dziesięciu procent”.

Gdzie kończy się pasja do serialu Dziesięć procent ? Utworzony w 2015 roku Fanny kowal„Pierwsze przedsięwzięcie” Telewizory francuskie Uwodzi publiczność we Francji, ale też zazdrości wielu zagranicznym producentom. Serial śledzący codzienne życie agencji artystycznej doczekał się już kilku międzynarodowych przeróbek w Indiach czy Kanadzie, ale w przyszłości może zostać zmodyfikowany w innych krajach. Według amerykańskiej strony Różnorodność, Witryny z transmisją strumieniową tworzą obecnie własną wersję Dziesięć procent Zaskocz odbiorców i ulepsz ich treść.

Taka jest sytuacja w Indonezji. Nowa wersja programu powinna być oferowana subskrybentom Disney +, W głównych rolach Anioł Loxin i எடு மஞ்சனோ, Lokalne gwiazdy zajmujące się sportem, filmem i polityką. Zdjęcia rozpoczną się w kwietniu lub maju, przed wyemitowaniem w 2023 roku. W ich pracę zaangażowane są również Bliski Wschód, Filipiny, Malezja, Polska i Korea Południowa. Dziesięć procent, Za pośrednictwem serwisów takich jak HBO Go czy ogólnopolskich kanałów telewizyjnych.

Kilka tygodni po pojawieniu się na tegorocznej liście najlepszych międzynarodowych seriali New York Times, Dziesięć procent Kontynuuje swoją najlepszą międzynarodową przygodę. Ze swojej strony Fanny Herrero wkrótce wyda swoją nową serię Netflix, Uprawniona Zabawny, i skupi się na francuskim środowisku stand-upowym. Będzie to pierwsza współpraca scenarzysty z serwisem streamingowym.

READ  Polska wygrała pierwszą po Francji Ligę Narodów