Polska – Austria (1-3): Austriacy rozpoczynają kampanię na Euro i odnoszą pierwsze zwycięstwo, podsumowanie meczu

19:59

Koniec życia

To koniec tego życia. Przejdź na żywo do Holandii – transmisja na żywo z Francji, aby śledzić naszą muzykę bluesową. Do zobaczenia!

19:55

Koniec meczu. Austria wygrywa i rozpoczyna kampanię na Euro (3-1)

Dominujący Austriacy logicznie pokonali Polskę 3-1. Austriacy, którzy pomimo porażki byli już solidni w meczu przeciwko The Blues, pokazali swoje mocne strony i są poważnymi faworytami do awansu do finałowej 16-stki.

90′ – Cztery minuty doliczonego czasu gry

Mecz wkrótce się zakończy. Austria odniesie swoje pierwsze zwycięstwo podczas Euro.

88′ – Zieliński schodzi z boiska

Polskiego kapitana zastąpił bardzo młody Urbański.

86′ Laimer nie zdobywa czwartego gola

Pomocnik Bayernu odzywa się i zostaje posłany głęboko. Potrafi ominąć bramkarza przeciwnika, nie oddając jego strzału.

85′ – Cóż za interwencja Szczęsnego

Strzał Michaela Gregoritscha z bliskiej odległości Bramkarz Juve rozluźnia się i wybija piłkę, która leciała w górny róg.

83′ – Austria zmierza w kierunku zwycięstwa

Austriacy rozwijają się i nie martwią się już.

78 min – Arnautovic robi przerwę (3-1)

Austriacki kapitan odniósł sukces w kontrataku. Austria prowadzi 3-1

77′ Rzut karny dla Austrii

Marcel Sabitzer wyprzedza Bednarka i sam na jednego przepędza polskiego bramkarza. Chesney go dotyka. kara.

75′ Austria nie ma przerwy

Baumgartner awansuje w obronie i podaje do Wimmera, który zmierzy się ze Szczęsnym.

73′ – ostrzegł Arnautovic

Żółta kartka dla Arnautovica za komiczny gest po gwizdku Millera.

71′ – kontynuuje Kevin Danso

Lensois nie pozwalają Lewandowskiemu na obrót, nawet jeśli oznaczałoby to przewrócenie napastnika.

67′ – Baumgartner ponownie daje Austrii prowadzenie (2-1)

Króla strzelców Lipska zdobył na skraju pola karnego Bras. Następnie otwiera nogę i bierze obronę i bramkarza niewłaściwą nogą.

66′ – Karta do Moderatora

Jakob Moder otrzymał żółtą kartkę za faul na Baumgartnerze.

62′ – Moeni schodzi z boiska

Biustonosze austriackie zastępują pełny tył.

60′ Wchodzi Kevin Danso

Lincois zastępuje napastnika Gernota Traunera, który wyglądał na wyraźnie zdenerwowanego.

58′ – wchodzi Lewandowski

Zamiast Piątka na boisko wychodzi polska legenda.

55′ – Bednark jest bardzo czysty

Obrońca nie dał żadnej wskazówki Sabitzerowi, który został rzucony na lewo od pola karnego. Zawodnik Dortmundu wychodzi na zewnątrz, aby oddać strzał z lewej strony i widzi, jak polski obrońca wraca po wślizgu.

52′ – Polska obrona pod presją

Na początku meczu Sabitzera Davidović był bardziej żywy od Szczęsnego i wywołał panikę w polskiej obronie. Ale procedura kończy się niepowodzeniem.

50′ Austria odzyskuje kontrolę nad piłką

Sabitzer często dotyka skóry. polskie posiadanie. Mimo wszystko Polacy zintensyfikowali wysiłki obronne.

48′ – Polskie zmiany

Piotrowski nie wrócił z szatni, a zastąpił go Moder.

47′ – Zmiana w Austrii

Grealish ustępuje miejsca Wimmerowi.

46′ – Znowu zaczynamy

Polska wkracza w ten drugi okres.

ton metrycznych. I zneutralizować obie drużyny

Po trudnych 25 minutach i otwarciu wyniku przez Austriaków, Polska pokazała lepszą twarz i wyrównała.

45′ Wchodzi Bentz

Rzut wolny Zełenskiego jest perfekcyjny! Ale Bentz odpręża się i ratuje swój lud.

45′ – Rzut wolny dla Polski

Slisz wystawia Poscha na wiatr, mając kontrolę za nogą podporową. Rzut wolny z około 25 metrów nieco w prawo dla Polaków.

43′ – Bentz wciąż gra

Austriacki bramkarz dobrze odczytuje trajektorię piłki i wyprzedza Zalewskiego.

41′ – Lenhart jest niedokładny

Austriacki obrońca chce odwrócić losy meczu na prawym skrzydle. Piłka kończy się na kontakcie.

36′-Bentz nie ryzykuje

Austriacki bramkarz wychodzi ze swojej bramki i przechwytuje polskie podanie. Z daleka jest jasno.

33′ – Polska się budzi

Po wstrząsach w pierwszych 25 minutach, od chwili powrotu masy do formy, Polacy radzą sobie znacznie lepiej.

30′ Piątek wyrównuje! (1-1)

Polski napastnik wykorzystał zamieszanie w polu karnym i zablokowany strzał Bednarka i z prawej strony z odległości 6 metrów wyrównał. 1-1! Austria się budzi.

29′ – Frankowski przebija piłkę w prawo

Lincoa robi różnicę po swojej stronie i chce podać dośrodkowanie do Buksy, ale pomocnik się wycofuje.

27′ Zieliński blokuje strzał

Na skraju pola karnego Piotr Zieliński oddał strzał z 18 metrów. Austriacka obrona wycofuje się.

26′ – Polska chce zyskać pewność siebie

W tej chwili Polacy mają jedynie 35% posiadania piłki i mają trudności z integracją.

24′ – Arnautovic na spalonym

Numer 7 znajduje się w okolicy i zmierzy się ze Szczęsnym. Tak czy inaczej został uznany za spalonego.

23′ Austria nalega na lewą stronę

Philippe Moeni, lewy obrońca, przez pierwsze dwadzieścia minut chodził po boisku i nadal dotykał wielu piłek.

21′ – Faul Busha

Stefan Bosch chce dośrodkować, wybija nogę nad Zalewskiego i piłka wraca do Polski.

19′ – Zalewski nie jest w formie

Frankowski przechodzi na podłogę i znajduje obszar dalekiego słupka. Podchodzący z przeciwnej strony Zalewski jednym dotknięciem wprowadza piłkę z powrotem w pole karne. To koniec.

17′ – Zieliński prosi o pomoc

Kapitan strzela w skraj pola karnego, ale Moini go blokuje. Zełenski apeluje o pomoc, ale Austriak nie przybliża jego ciała. Nie ma nic do zgłoszenia.

16′ Sabitzer uderza w bramkę

Zwykle na środku pola Marcel Sabitzer ustawia się tym razem po lewej stronie, wzdłuż linii. To sytuacja, która zdaje się niepokoić Polaków.

12′ – Polska jest pod wodą

Nacisk austriacki trwa. Ludzie Rangnicka nie poddają się, wręcz przeciwnie.

9′ Gernot Trauner otwiera wynik dla Austrii (1-0)

Austria zaczyna mocno. Po świetnym dośrodkowaniu Moeniego z lewej strony Trauner posłał główkę w najbliższy słupek, która trafiła w poprzeczkę.

8′ – Arnautowicz destabilizuje blok polski

Odwrócony tyłem do bramki napastnik popycha obronę do popełnienia faulu czterdzieści metrów od bramki.

5′ – Sabitzer stwarza zagrożenie

Zawodnik Dortmundu podnosi piłkę i podaje do Marko Arnautovica, a obrona wybija piłkę na rzut rożny. Następnie nieśmiało uderza piłkę Wojcieh Szczęsny.

4′ – Austria naciska wysoko

Zgodnie z przewidywaniami Austriacy napierali z bardzo dużą masą i na razie dusili Polaków.

3′ – Arnautović przegrywa pojedynki

Napastnik Interu nie może oprzeć się presji wywieranej przez obrońcę Pawła Dawidowicza, który żąda faulu, ale nic nie dostaje.

2′ – Pierwsze dzieło austriackie

Philippe Moeni rzuca na lewą flankę Marko Arnautovicia, który dośrodkowuje. Polska zepchnęła ją ponownie na kontakt.

Kontekst

Co musisz wiedzieć

• Polska i Austria zmierzą się ze sobą o godzinie 18:00 w Berlinie, drugiego dnia Mistrzostw Europy 2024.
  • Polska i Austria przegrały pierwszy mecz w grupie czwartej z Holandią (2:1) i Francją (1:0).