Polska: Adrien Rabiot pozdrawia drugą epokę francuską

Co jest po tej reklamie?

Francja oficjalnie awansowała do ćwierćfinału Mistrzostwa Świata w Katarzepo wyjściu z Polską (3:1) w niedzielęW 1/8 finału turnieju Adrien Rabiot odpowiedział na to cenne zwycięstwo i potwierdził kwalifikację do tricolor:„Ogólnie rzecz biorąc, było to zasłużone, w pierwszej połowie dobrze zaczęliśmy, byliśmy trochę za słabi, gdzie straciliśmy trzy gorące piłki, a potem natychmiast odzyskaliśmy siły. Ten gol dobrze nam zrobił, a następnie w drugiej połowie udało nam się do kontrolowania, rozluźniliśmy się, potem jedziesz. . W końcu zrobiliśmy to, co trzeba, kontrolowaliśmy grę, niekoniecznie spisaliśmy się dobrze w pierwszej rundzie, osłabiliśmy obronę, a potem wykonaliśmy pracę idziemy naprzód. W drugiej połowie byliśmy dobrzy we wszystkich obszarach, więc musimy to wykorzystać.Analizował francuski kontekst przy mikrofonie TF1.

Autor uznanego występu, zawodnik Juventusu, przeżywa sen na jawie podczas mistrzostw świata w Katarze: „Jest dobrze, są mistrzostwa świata, trzeba dać z siebie wszystko. Boisko trzeba schodzić bez żalu, tak staram się robić w każdym meczu. Dopóki to trwa, ale przede wszystkim musimy kłaść nacisk na jedność” i jedność w tym zespole, ponieważ to czyni nas silniejszymi. Jeśli będziemy kontynuować, mogą się wydarzyć piękne rzeczy.– podsumował były paryżanin.

READ  „W Polsce rząd przygotowuje się do zadania śmiertelnego ciosu demokracji”