Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Policjant, który zginął po ataku na Kapitol, zmarł z przyczyn „naturalnych”

Amerykański policjant zmarł z różnych przyczyn po tym, jak w styczniu protestujący za Trumpem zaatakowali Kapitol „naturalny” Po dwóch batach, zgodnie z raportem z sekcji zwłok opublikowanym w poniedziałek 19 kwietnia. Wielu Amerykanów było zszokowanych atakiem na Kapitol, podniósł się los Briana Secnicka. Jego ciało było wystawione na Kapitolu, co było wyjątkowym zaszczytem, ​​który został szybko pochwalony przez Joe Bidena.

Cytowane źródła anonimowe The New York TimesNajpierw potwierdził, że otrzymał gaśnicę, a następnie kopię faktów odrzucono. Ponad trzy miesiące po wydarzeniach jego śmierć pozostała tajemnicą. Brian Secnick przeszedł dwa udary, jak ostatecznie stwierdził lekarz sądowy z Waszyngtonu, Francisco J. Diaz.

W swoim raporcie koroner śledzi godziny przed śmiercią 42-latka. Około godziny 14:20 6 stycznia policjant został spryskany środkiem chemicznym. „Za granicą”, Przed Kapitolem. Następnie około godziny 22:00 Brian Siknick, lat 42, zemdlał w kompleksie Capitol, po czym został przewieziony karetką do szpitala w Waszyngtonie. Umarł w „Około 21:30” Następnego dnia, 7 stycznia, w szpitalu. Okoliczności śmierci: normalneKończy lekarz sądowy.

15 marca władze USA oskarżyły dwóch mężczyzn o przekupienie go „ Spryskać nas ”, Potężny spray używany na pustkowiach Stanów Zjednoczonych do odstraszania tych dużych ssaków. Julian Khater (lat 32) i George Tanios (39 lat) mają dziewięć zarzutów, w tym Zaatakowanie oficera niebezpieczną bronią Ale nie została oskarżona o morderstwo z premedytacją.

W zamachu zginęły jeszcze cztery osoby: jeden z protestujących został zastrzelony przez funkcjonariusza policji Ashleya Babbitt, a trzy inne zginęły z innych powodów medycznych. Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych ogłosił 14 kwietnia, że ​​nie złoży pozwu przeciwko policjantowi, który zastrzelił Ashley Babbitt, zmarłą w wieku 35 lat, uważając, że nie ma Elementy wystarczające do uzasadnienia postępowania karnego.

oskarżony o’Buntowanie’ Senat uniewinnił przez Izbę Reprezentantów byłego prezydenta Donalda Trumpa po ciężkim procesie w lutym.

READ  Filmy. 700-kilogramowy mors zatonął w kilku łodziach, próbując tam drzemać