Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podróż w kosmos w wirtualnej rzeczywistości jest dostępna w Caen

Międzynarodowa stacja kosmiczna na orbicie wokół Ziemi. © Dimazil w serwisie Adobe Stock

Kino Lux Kain Zastosuj wtorek, 20 grudnia 2022 r., z okazji jego programowania „Kino dla dzieci”doświadczenie kinowe pochłaniający Z zestawami słuchawkowymi do rzeczywistości wirtualnej.

Film wyświetlany w VR to misja (15 minut). Ten dokument, wyreżyserowany przez Pierre-Emmanuela Le Goffa i Jürgena Hansena France, ożywia wiele kosmicznych przygód w 360 stopniach. The Start rakiety Sojuz Po dotarciu na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS) lub ze spaceru kosmicznego do podróżować po wszechświecieTu jest coś Weź pełne oczy.

Do realizacji technicznej montaż MaCaO7Dziesiąty sztuka, partner kinowy, wypożyczył dziesięć gogli wirtualnej rzeczywistości. aby zadowolić jak najwięcej osób, Cztery sesje Zostanie on przedstawiony w godzinach popołudniowych: 14:30, 15:00, 16:15 i 16:45

Pojedyncza cena: 4,50 euro. Rezerwacja mailowa pod nr [email protected] (przed 19 grudnia).

Dzień o tematyce kosmicznej

Równolegle z wrażeniami z wirtualnej rzeczywistości kino zaprezentuje się we wtorek 20 grudnia 2022 r. o godz 15:30. audycja Trzy krótkie filmy :

  • Według Thomasa Pesqueta (28 minut) Reżyseria: Pierre-Emmanuel Le Goff i Jurgen Hansen France. Ten dokument proponuje podążanie za normandzkim astronautą, od jego przygotowań w NASA Center w Houston aż do wyjścia w kosmos.
  • Wyprawa na księżyc (12 minut) w reżyserii Georgesa Mélièsa. Ten słynny film wydany w 1902 roku jest prekursorem filmów science fiction.
  • Johnny Express (5 Minutes) to film animowany z 2014 roku, wyreżyserowany przez południowokoreańskiego Woo Kyungmina.

Pojedyncza cena: 4,50 euro. przedsprzedaż w dniu Bilety na film.

Kino Lux. 6 rue Saint-Thérèse w Caen.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wiedz, że możesz podążać za Liberté Caen w kosmos Aktualności . Jednym kliknięciem i po rejestracji znajdziesz wszystkie aktualności z Twoich ulubionych miast i marek.

READ  Kilka hipotez wyjaśnia to zjawisko, które dotyka miliony ludzi