Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po wizycie u uchodźców w Polsce Ben Stiller spotyka się z prezydentem Zełenskim w Kijowie

Po wizycie u uchodźców w Polsce Ben Stiller spotyka się z prezydentem Zełenskim w Kijowie

obsługuje

Aktor prywatnie przemierzył ruiny Irbin w ramach wycieczki zorganizowanej przez Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców

W ramach swojej misji jako ambasador Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców. Bena Stillera Udało mu się porozmawiać Prezydent Zełenski. Okazja dla gwiazdy, aby wyrazić swój podziw dla przywódcy politycznego, który, jak wszyscy wiedzą, początkowo pracował jako aktor.

„Jesteś moim bohaterem. Porzuciłem dla tego wspaniałą karierę aktorską. Ogłaszać Odpowiedź Bena Stillera na słowa Wołodymyra Zełenskiego: „Nie tak duży jak ty”.

Wśród ruin

„Co innego zobaczyć te zniszczenia w telewizji lub mediach społecznościowych. Co innego zobaczyć to wszystko na własne oczy. To jeszcze bardziej szokujące” – powiedział Ben Stiller, który podczas swojej podróży przeszedł przez ruiny miasta.Erbina Odwiedził ukraińskich uchodźców na polskiej granicy.

„To, co zobaczyłem w Irbinie, jest z pewnością przerażające” – dodał na koniec Wołodymyr Zełenski, wykorzystując to spotkanie jako przypomnienie o okupacji regionu przez Rosję. „Ale gorzej jest po prostu wyobrazić sobie, co dzieje się w koloniach na wschodzie, które są nadal tymczasowo okupowane”. .” Donbas.

READ  Alain Delon: „Przestań chemioterapię!” Pojawiła się nowa wiadomość tekstowa od Anushki, która jest niepokojąca