Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cauet i NRJ nie osiągnęły porozumienia co do tego, czy gospodarz oskarżony o napaść na tle seksualnym i gwałt powróci na antenę

Cauet i NRJ nie osiągnęły porozumienia co do tego, czy gospodarz oskarżony o napaść na tle seksualnym i gwałt powróci na antenę

Informacje o BFMTV. Program nie jest emitowany 22 listopada po czterech skargach dotyczących napaści na tle seksualnym i gwałtu, a gospodarz zwrócił się do paryskiego sądu handlowego z prośbą o powrót na fale radiowe NRJ.

NRJ nie jest nadawany od 22 listopada 2023 r., ponieważ celem był gospodarz Sebastien Kaoué. Cztery skargi dotyczące napaści na tle seksualnym i gwałtunie osiągnął jeszcze porozumienia z NRJ w sprawie jego powrotu na antenę.

Frédéric Lamoureux, prawnik Be Aware Radio, firmy producenckiej Sébastiena Caueta, powiedział BFMTV, że „na tym etapie Sébastien Cauet i NRJ nie osiągnęły porozumienia w sprawie wznowienia nadawania”. C Kawit na antenie.”

„Sébastien Cauet i Be Aware zwróciły się do Sądu Handlowego w Paryżu, żądając przede wszystkim wykonania umowy i powrotu Sébastiena Caueta do NRJ” – wyjaśnia dalej.

22 listopada prokuratura w Bourg-en-Bresse wszczęła wstępne śledztwo w sprawie zarzutów „gwałtu i zgwałcenia osoby nieletniej powyżej 15. roku życia” w następstwie skargi złożonej 18 listopada przez 25-letnią młodą kobietę .

Skarżąca Julie oskarża Kawita o dwukrotny zgwałcenie jej, najpierw, gdy miała 15 lat w 2014 r., a następnie w Szwajcarii w 2022 r. Następnie nowe kobiety złożyły przeciwko niej trzy nowe skargi dotyczące gwałtu i napaści na tle seksualnym. gospodarz.

„Cierpię z powodu tych ataków”.

Sébastien Caouette, gość BFMTV 10 grudnia, zaprzeczył zarzucanym mu zajęciom. Powiedział: „Cierpię z powodu tych ataków i oskarżeń, w związku z czym jest jasne, że jestem całkowicie niewinny”.

W trakcie gospodarz zgodził się z NRJ „za obopólną zgodą na jego tymczasowe wycofanie się z fal radiowych”. Od tego czasu Lewis przejął jego stanowisko, zwykle kierując wieczornym programem, a wyniki oglądalności NRJ w godzinach 15:00–19:00 odnotowały w ciągu roku wzrost oglądalności. Opublikowano w czwartek, 11 stycznia przez Médiamétries.

W związku z tymi oskarżeniami Sébastien Caouet złożył skargę do prokuratury w Nanterre w związku z próbą wyłudzenia pieniędzy przez zorganizowaną grupę przestępczą i zniesławiającym wyrokiem skazującym, w odpowiedzi na pierwszą skargę skierowaną przeciwko niemu za gwałt.

READ  Nowe badanie sklepu z badaniem rynku - Androidfun.fr

Nadawca jest dobrze znaną postacią radiowego humoru od czasu swojego debiutu w Fun Radio na początku lat 90., a u szczytu swojej popularności w latach 2003–2008 prowadził nocny talk show w TF1. Kuwejt sposób.

Charlotte Matute z Carlą Loredan i Magali Rangin

Najczesciej czytane