Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po Utah, Holandii czy Rumunii powstał nowy singiel w Polsce

PARANORMAL – W czwartek, 10 grudnia, odkryto w Polsce nowy blok metalu. Jest to szósty co do wielkości plac na świecie, który zostanie zidentyfikowany w ciągu zaledwie kilku tygodni, po Stanach Zjednoczonych, Rumunii i Francji.

To staje się niemal rutyną. To wszystko, przechodnie nie są już zaskoczeni. „Spodziewałem się pewnego rodzaju psychometrycznego doświadczenia, ale nie było to przyjemne”, Witrynę odwiedza przechodzień. W ten czwartek w stolicy Polski pojawił się nowy metalowy singiel – szóste miejsce od kilku tygodni na świecie.

Olbrzymi kwadrat o srebrnej powierzchni ma trzy metry wysokości. Posadzona jest w piasku dzikiego brzegu, w pobliżu mostu. „Na plaży na prawym brzegu pojawiła się tajemnicza i niezwykła instalacja”, Urzędnicy miejscy powiedzieli na swojej stronie na Facebooku.

Polska nie jest jedynym krajem dotkniętym tą nową epidemią monopoli. Ta dziwaczna seria odkryć rozpoczyna się w połowie listopada, kiedy na czerwonym dnie pustyni w stanie Utah w USA znajduje się błyszcząca metalowa konstrukcja. Jeszcze bardziej zaskakujący fakt: metalowy potwór zniknie po kilku dniach. Po pewnym czasie przyszła kolej na Rumunię, Wielką Brytanię, a nawet Francję, aby „zaatakować” trudnym singlem.

Przed Polską ostatnie jak dotąd bagno widzieli w poniedziałek wędrowcy w Holandii. Należy jednak zauważyć, że materiał nie jest już tak jasny jak wcześniej. „Podszedłem, ale wokół pojedynczego utworu nie było nic do zauważenia, Hiker Tijs de Jong powiedział firmie Omrop Frislan. Wyglądało to tak, jakby został zrzucony z nieba. „

Wokół tych prac wciąż trwa tajemnica

Gdyby te pojedyncze ścieżki nie pochodziły z nieba, jakie byłoby ich pochodzenie? Na razie tajemnica krąży wokół autorów tych prac. W Holandii niektóre lokalne media sugerują, że może to być kampania reklamowaStowarzyszenie Sylwestrowe”, Jego tradycją jest zwrócenie uwagi Holendrów na wioskę lub stowarzyszenie. Ale inną opcją jest kolektywne spojrzenie artystów.

READ  W pobliżu granicy polsko-białoruskiej znaleziono ciało młodego imigranta syryjskiego.

Jak dotąd jedyne prawa autorskie w Utah zostały objęte przez The Most Famous Artist Coalition. Skorzystali z popularności swojej gigantycznej metalowej wieży na Instagramie, oferując plac za 45 000 dolarów (około 37 000 euro). Jednak nie zareagowali na inne szanse.

Przeczytaj to też

W mediach społecznościowych odkrycia te stały się wirusowe. Aby zrozumieć, musisz porzucić rzeczywistość i przejść na stronę fikcji. W rzeczywistości wielu internautów wskazuje na podobieństwa do dziwnych ścieżek kosmitów, które znacznie przyspieszają postęp ludzkości w klasycznej science fiction „2001, Odyseja kosmiczna”, Film Stanleya Kubricka w reżyserii Arthura C. Powieść Clarka. Kto jest następny na liście?

W tym samym przypadku

Najczęściej czytane artykuły

Na żywo – noszenie maski jest obowiązkowe w ruchu „przez całe lato”

Valerie Beckress w TF1: „Jestem kandydatką do przywrócenia francuskiej dumy”

Covit-19: Włochy nałożą od 6 sierpnia przepustkę zdrowotną na wiele zamkniętych lokalizacji

Covit-19: Francja ma najwyższe zanieczyszczenie od maja

Govt-19: W Indiach epidemia „czarnego grzyba” bije wszelkie rekordy


Chroni cel informacji
Wolny,
Zweryfikowany I dzięki za dochód
Reklama .

Aby pomóc nam w utrzymaniu tej bezpłatnej usługi, możesz „zmienić swoje preferencje” i zaakceptować wszystkie pliki cookie.