Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Po śmierci syna Yannick Alleño ogłosił utworzenie stowarzyszenia wspierającego ofiary recydywy

Wielogwiazdkowy szef kuchni w sobotniej wiadomości na swoim koncie na Instagramie podziękował obecnym na piątkowym pogrzebie.

Artykuł autorstwa

opublikowany

Aktualizacja

czas czytania : 1 minuta.

„Właśnie zrozumiałem dziś rano tylko tę niedoskonałość, która będzie mnie prześladować przez resztę mojego życia”. W tekście zamieszczonym na jego koncie Instagram W sobotę 14 maja, dzień po pogrzebie syna, wielogwiazdkowy szef kuchni Yannick Alléno złożył hołd Antoine’owi, który zmarł po przejechaniu przez kierowcę w zeszły poniedziałek. Wielki Prezes ogłosił utworzenie Stowarzyszenia Antoine Alléno, którego celem jest: Wsparcie dla ofiar recydywy.

Wrzuca zdjęcie swojego uśmiechniętego syna, „sMam nadzieję, że nikt nie zachowa obrazu smutku Antoine’a.Wielokrotnie nagradzany szef kuchni dziękował uczestnikom pogrzebu w katedrze w Poissy (Evelyn), zwracając uwagę na obecność postaci spoza świata kuchni, takich jak Rachida Dati czy Brigitte Macron.

Antoine Alléno (24 lata) był szefem Burger Père et Fils. Po jego śmierci w poniedziałekProkuratura w Paryżu wszczęła śledztwo w sprawie „umyślnego morderstwa kwalifikowanego”. Mężczyzna podejrzany o pobicie właściciela restauracji został postawiony w stan oskarżenia iw środę powrócił do aresztu tymczasowego.

READ  Quinté PMU — przewidywanie wielkiej przeszkody dla nowej ścieżki 1 maja 2022 r.