Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Plotka: wydajność przyszłych MacBooków Pro 14 i 16 cali będzie identyczna, ale cena będzie wyższa

To dobra i zła wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogą już dłużej czekać na MacBooka Pro „M1X”, czyli następców obecnych 13- i 16-calowych modeli, które w końcu powinny przybyć tej jesieni : wojownik Umieść tweeta Zapowiada, że ​​przyszły 14- i 16-calowy MacBook Pro powinien mieć taką samą wydajność… ale za wyższą cenę początkową.

Jeśli ta plotka się pojawi, oznacza to, że oba urządzenia będą dostarczane z tym samym procesorem Apple Silicon i że klient może wybrać mniejszy z dwóch modeli bez poświęcania wydajności. Inaczej jest w przypadku obecnej gamy Intela, gdzie na przykład w 13-calowym MacBooku Pro nie można wybrać procesora Core i9 – tylko 16-calowy oferuje tę opcję.

Funkcje obecnego 13-calowego MacBooka Pro firmy Intel.

Jednak według dylandkt (który uderzył w to w przeszłości), Apple zdecydowałby się na sprzedaż tych nowych produktów po wyższej cenie, więc cena podstawowego 14-calowego MacBooka Pro byłaby bliższa obecnemu high-endowi Intela. sprzęt komputerowy. Przypominamy, że cena MacBooka Pro 13 Core i5 zaczyna się od 2129 euro we Francji, drugi Core i5 to 2359 euro, a za 16-calowego MacBooka Pro trzeba zapłacić co najmniej 2699 euro. Jeśli ta cena się potwierdzi, ta nowa gama MacBooków Pro 14” może zacząć się od około 2000 euro, jeśli jej nie przekroczy.

READ  Niektóre aplikacje działające w tle rozbijają niezależność iPhone’ów