Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Plotka o Spartacusie: Sony sformalizuje fuzję PlayStation Plus i PS Now w przyszłym tygodniu

podczas PC/Xbox Game Pass Tektura z boku domu MicrosoftA Sony nadal obecny PlayStation Plusdzięki czemu możesz grać online i co miesiąc zdobywać kilka, nie zawsze atrakcyjnych, gier. usługa do ukończenia Playstation terazaby przesyłać strumieniowo duży katalog w ramach miesięcznej subskrypcji.

połączenie obu usług, Sony będzie miał odpowiednik gra zręcznościowaI to właśnie zamierza z tym zrobić Spartakus, o którym mówił kilka miesięcy temu. Jedyna różnica, ekskluzywna Play Station Nie zostanie uwzględniony w momencie premiery. Formaty subskrypcji PodstawowyA dodatkowy A doskonały Niedawno wyciekłyA japoński producent wydaje się iść do przodu.

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od BloombergA Sony Interactive Entertainment Sformalizuje nową usługę subskrypcji w przyszłym tygodniu. atak do kontrataku gra zręcznościowa Od Microsoft Z dużym katalogiem całkiem nowych gier, w tym oczywiście z dostępem do trybu online dla wielu graczy, które w związku z tym można mieszać PS + A PS terazA bez wyłączności Pierwszy dzień. I tylko te drobne szczegóły nie pozwolą nam na porównanie Spartakus do gra zręcznościowaKtóry odniósł ogromny sukces dzięki obecności gier AAA Jak na przykład Forza Horyzont 5 gdzie nieskończona aura kiedy wyjdą.

Oczywiście to wszystko wymaga jeszcze odrobiny soli. Sony Nie odpowiedział na te informacje, ale jeśli to prawda, producent powinien aktywnie przygotować się na jego ogłoszenie, które może nastąpić w ciągu najbliższych kilku dni. W międzyczasie zawsze możesz znaleźć pliki karty PSN Na Amazonka.

Przeczytaj także: Spartacus: Phil Spencer (Xbox) nie boi się fuzji PlayStation Plus i Now at Sony

Edytor winietClint 008
Autor – egzaminator
READ  Test Ninebot by Segway D18E: skuter elektryczny na krótkie wycieczki