Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Planowany 7 sterowany samochód z 23 osobami na pokładzie

Planowany 7 sterowany samochód z 23 osobami na pokładzie

Licencja ndrwfgg/Flickr/Creative Commons Na granicy niemiecko-szwajcarskiej siedziba Alhambry została zatrzymana przez władze niemieckie. Samochód przeznaczony dla siedmiu pasażerów miał 23 miejsca siedzące (zdjęcie poglądowe).

Licencja ndrwfgg/Flickr/Creative Commons

Na granicy niemiecko-szwajcarskiej siedziba Alhambry została zatrzymana przez władze niemieckie. Samochód przeznaczony dla siedmiu pasażerów miał 23 miejsca siedzące (zdjęcie poglądowe).

Niecodzienne – Niespodzianka na punkcie celnym między Niemcami a Szwajcarią: niemiecka policja poinformowała we wtorek, 3 stycznia, że ​​minibusem, przeznaczonym zwykle dla siedmiu pasażerów, przewoziły… 23 osoby, w tym 14 dzieci. Lokalne władze powiedziały, że to niespotykane.

Samochód, czyli czerwony Seat, w którym jechali członkowie klan Podróżował z Polski do stolicy Szwajcarii, Berna, zgodnie z komunikatem prasowym władz niemieckich. jak określono Nasi koledzy z 20 minut do SzwajcariiWszyscy są narodowości ukraińskiej i jechali do domu kierowcy w Bernie, być może po powrocie na Ukrainę w celu świętowania końca roku lub przygotowania do obchodów prawosławnego Bożego Narodzenia w sobotę 7 stycznia.

Z samochodu wysiadły 23 osoby Policja określiła 14 z nich jako dzieci, a więc dziewięciu dorosłych. Pasażerowie zostali poddani kontroli na przejściu granicznym Weil am Rhein w Badenii-Wirtembergii, na dalekim południowym zachodzie Niemiec, gdzie stykają się granice francuska i szwajcarska.

Wypadek miał poważne konsekwencje

Uwagę przykuł w szczególności fakt, że na przednim siedzeniu siedział przygwożdżony dorosły z dwójką dzieci na kolanach, definiują szwajcarskie media BrzęczećDodał, że szyby w samochodzie były zaciemnione.

Zawsze mamy na uwadze najgorszy scenariusz Rzecznik niemieckiej policji zareagował, szczególnie zaniepokojony konsekwencjami, jakie może mieć wypadek drogowy. ” Ludzie w samochodzie byli tak napięci, że pasy bezpieczeństwa i poduszki powietrzne nie zadziałały. »

Kierowca może teraz Spodziewamy się kary Do przewozu wielu pasażerów. Bez żadnych gwarancji bezpieczeństwa – dodała niemiecka policja.

READ  Alexandra z Luksemburga jest żoną Nicolasa Bagourie: dyskretne i eleganckie ubrania, zdjęcia z ich ślubu cywilnego

Władze niemieckie poinformowały, że po wypełnieniu dokumentów plemię otrzymało pozwolenie na wjazd do Szwajcarii. I nawet jeśli Komenda Główna Policji we Fryburgu nie była w stanie wyjaśnić, jak zakończyła się ich podróż, policja nadal uważała za stosowne sprecyzować: „ Nie wszystko jest w siedzibie Alhambry „.

Zobacz także na Huff Post: