Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piłka nożna Paris Saint-Germain – Paris Saint-Germain: Di Mico daje lekcję w okresie transferowym dla następców

Po tym, jak Paris Saint-Germain został wyeliminowany z Ligi Mistrzów przez Manchester City w tym tygodniu, na liderów płynie krytyka …

Porażka na stadionie Etihad była już trudna do zaabsorbowania. Ale kwalifikacje Chelsea przez Thomasa Tuchela i Thiago Silvę kosztem Realu Madryt z Zidane’a zakończyły się zdobyciem punktów. Po kilku miesiącach mistrzowie bluesa nadal mieli kontrakt z PSG. Wystarczy zakwestionować politykę Paryża. Ponieważ przy większej wolności Niemiecki trener w Chelsea robi to, czego nie udało mu się osiągnąć w ciągu dwóch i pół roku na ławce w Paryżu… a dla Erica de Meco błąd nie pochodzi od trenera francuskiego klubu, ale ze strony zarządu, który nie ma odpowiedniej polityki, aby spełnić jego marzenie w C1.

400 ME na Neymar i Mbappe, źle

„Na Paris Saint-Germain muszą zadawać sobie pytania. Mieli świetnych trenerów, takich jak Ancelotti, Laurent Blanc, Tochel, Emery… trenerzy, którzy wygrali wcześniej i później. najlepiej? ”Paryscy liderzy muszą stworzyć drużynę bez dziur, zamiast gromadzić gwiazdy … Tuchel, on nie wybrał swoich zawodników w Chelsea, jak Pochettino w Paryżu. Drugi problem dotyczy rekrutacji. finały, Ngolo Kanté był ogromny. Zamiast układać Herrera, Danilo i Rafinha, Paredes, Gueye i Verratti, musieliśmy wprowadzić Kanté. Wykonalność tego transferu nie jest jasna, ale trzeba go przynajmniej spróbować! Neymar i Mbappe spowodowali luki w innych miejscach niż atak … ”, Doradca Swing RMCKto ma nadzieję, że Nasser Al-Khelaifi i Leonardo rozpoczną prawdziwą rewolucję w Paris Saint-Germain na następny sezon.

READ  Sport - Polska - Portugalia w Marsylii D-1: Jakub Błaszczykowski, leczenie CV