Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pies prowadzi policję do jej rannego pana

Wyczyn psa we wtorek 4 stycznia został okrzyknięty w Stanach Zjednoczonych opowieścią w Lacey, lojalny pies: Policja doprowadziła do miejsca, w którym jej pan został ranny i cierpiał na hipotermię. Tinsley, roczny owczarek niemiecki, wpadł w poślizg na autostradzie na granicy New Hampshire-Vermont w poniedziałek wieczorem, co skłoniło kierowców do wezwania organów ścigania. Kiedy policja zauważyła zwierzę i próbowała je złapać, Tinsley kontynuował marsz i zawiózł ich do Vermont, gdzie bariera została naruszona przez poważnie uszkodzony pickup.

Właściciel psa i inna osoba zostali wyrzuceni z samochodu i byli w hipotermii. „Szybko stało się jasne, że Tinsley poprowadził (policję) na miejsce zdarzenia i do rannych”.Policja z New Hampshire powiedziała na Facebooku. „Domyślali się, że suczka próbuje im coś pokazać, ponieważ ciągle im wymykała się, ale nie całkiem uciekła”., policjant Daniel Baldassar powiedział lokalnemu WCVB.

„To było trochę „Podążaj za mną Podążaj za mną.” I tak zrobili i, ku swemu zdumieniu, spojrzeli na uszkodzoną barierkę i spojrzeli pod nią w kierunku, w którym patrzył pies, i nie mogli w to uwierzyć.. „Porównuję to trochę, dla tych, którzy to pamiętają, do opowieści «Lassi» W prawdziwym życiu, gdzie ludzie są w niebezpieczeństwie, a pies wezwie pomoc i zabierze ich z powrotem do miejsca, w którym znajduje się dana osoba”.Daniel dodał z wibratorem.

Służby ratownicze udzieliły pierwszej pomocy rannemu psu Siedziała cicho i delikatnie obok swojej właścicielki, Kapitan straży pożarnej z Hartford, Jack Hedges, powiedział. Właściciel zwierzęcia, Cam Laundry, który nie odniósł poważnych obrażeń, zapewnił, że Tinsley otrzyma zabawkę w nagrodę za inteligencję i poświęcenie. „On jest moim małym aniołem stróżem”., otrzymany w WCVB. „To cud, że miała taką inteligencję, by robić to, co zrobiła”..

READ  Początek roku szkolnego przesunięto na 13 września na Antylach Francuskich i części Gujany