Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pierre Foy Pistolet: Ukraińscy wygnańcy uciekający polską ciężarówką

Pierre Foy Pistolet: Ukraińscy wygnańcy uciekający polską ciężarówką

Pokazany na festiwalu w Cannes 2023 w kategorii ACID „Pierre Feuille Pistolet” (In the Rear View) w reżyserii Macka Hamili opowiada o ukraińskich uchodźcach uciekających przed rosyjską inwazją. W kinach będzie od 8 listopada 2023 roku.

z kamienny pistolet papierowy (W widoku z tyłu)reżyser Maćka Hameli Oferuje widzom zanurzenie się w serce desperackiej podróży ukraińskich uchodźców w obliczu rosyjskiej inwazji. przedstawione w Festiwal Filmowy w Cannes 2023 Znajdujący się w Kolekcji ACID 85-minutowy dokument, będący koprodukcją francusko-polską, opowiada historię tych ludzi żyjących na wygnaniu na statku. Polska ciężarówka. Premiera kinowa planowana jest na 8 listopada 2023 roku.

Samochód staje się czymś więcej niż tylko zwykłym środkiem transportu kamienny pistolet papierowy Symbol schronienia i nadziei. Na ukraińskich drogach pasażerowie ciężarówek dzielą się swoimi historiami, aspiracjami i obawami, których łączy to samo pragnienie: ucieczki przed horrorem wojny.

Maćka Hameliktórego nazwa kojarzy się z produkcjami przejmującymi i wrażliwymi, film ten zapowiada oryginalną i poruszającą wizję dramatu. Ukraińscy uchodźcy. Specyfika tego dokumentu polega na obsadzie: jego bohaterami są prawdziwi wygnańcy, co dodaje dziełu wyjątkowego wymiaru autentyczności.

Znaczenie Polska ciężarówka Nie trywialne. Ucieleśnia solidarność między narodami w obliczu przeciwności losu, podkreślając potrzebę zapewnienia wsparcia i pomocy osobom dotkniętym działaniami wojennymi.

Zaprezentowany niedawno zwiastun wzbudził ogromną ciekawość i wzbudził ogromne oczekiwania. Choć nie mieliśmy jeszcze okazji obejrzeć tego dokumentu, pierwsze wrażenia widzów i ekspertów na to wskazują kamienny pistolet papierowy Może pozostawić niezatarte wrażenie, oferując wyjątkowe spojrzenie na tragiczną sytuację mężczyzn i kobiet wysiedlonych w wyniku konfliktu.

Podsumowując, kamienny pistolet papierowy Wyróżnia się jako przejmujący świadek zniszczeń, jakie wojna wyrządza ludzką duszę, ale także odporności i nadziei, które trwają nawet w najciemniejszych okolicznościach.

przyczepa do kamienny pistolet papierowy :

Odkryj wirtualne kina przez 25 godzinOdkryj wirtualne kina przez 25 godzinOdkryj wirtualne kina przez 25 godzinPremiery kinowe w listopadzie 2023 r.: lista filmów w kinach i godzinach w Twojej okolicy
Wielbiciele Siódmej Sztuki mają powody do radości! I nie bez powodu redakcja ujawnia premiery kinowe na listopad 2023 r., a program jest jeszcze bardziej zróżnicowany. Wiele nowych rzeczy do odkrycia dla całej rodziny. Dobra sesja! [Lire la suite]

Fundacja Jérôme’a Seydou PathéFundacja Jérôme’a Seydou PathéFundacja Jérôme’a Seydou PathéFundacja Jérôme’a Seydou PathéKino: dowiedz się, które filmy dokumentalne można obecnie oglądać w kinach, a które będą wkrótce dostępne
Przez cały rok w kinach pojawia się wiele filmów dokumentalnych, ale często te premiery pozostają niezauważone. Wiele tematów poruszanych w tych filmach jest jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistości. Odkryj naszą ofertę filmów dokumentalnych, które możesz obejrzeć w kinie teraz i tych, które będziesz oglądać w przyszłości. [Lire la suite]

L'Épée de Bois: kino artystyczne w centrum ParyżaL'Épée de Bois: kino artystyczne w centrum ParyżaL'Épée de Bois: kino artystyczne w centrum ParyżaL'Épée de Bois: kino artystyczne w centrum ParyżaKino: Jaki film obejrzysz dzisiaj, w niedzielę 10 marca 2024 r.?
Nie wiesz, który film dzisiaj obejrzeć? To dobrze, nowości kinowe są zawsze bogatsze, a w Twojej okolicy mamy mnóstwo filmów do odkrycia. [Lire la suite]