Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Philippe Bossone po zwycięstwie Bluesa nad Polską na mundialu: „Nagroda za inwestycję zawodników”

Philippe Bossone po zwycięstwie Bluesa nad Polską na mundialu: „Nagroda za inwestycję zawodników”

Philippe Bosson, trener Francji, który wygrał 4:2 z Polską : ” (nasz) Zwycięstwo było nagrodą za inwestycję zawodników w trzy ostatnie mecze. W pierwszych dwóch zakwalifikowali się dobrze (Przegra z Kazachstanem i Łotwą podczas tego ostatniego turnieju dały bardzo dobry hokej). Wiemy, że Polska to bardzo oportunistyczny zespół i musimy na nich uważać.

Strzelili dwa gole, to logiczne w głowach chłopaków, dużo myślimy o obronie, o zachowaniu ostrożności. (…) Ale to ludzkie, wiemy, jak ważne jest to zwycięstwo. Tego rodzaju decyzja jest częścią uczenia się. Tego typu sytuacje często zdarzają się w hokeju! To jest dziś wieczorem (Wtorek)Kanada prowadziła 6:1, a Austria strzeliła pięć goli w trzeciej kwarcie (Ale Canadiens wygrali, 7-6 AB). Pamiętam, że potrafiliśmy odbijać się w defensywie. »

Jeśli zagramy tak, jak w pierwszych meczach, możemy poszukać czegoś przeciwko Słowacji lub Niemcom.

Kévin Bozon, napastnik francuskiej drużyny

napastnik Francji Stephen da Costa : „Zagraliśmy dobry mecz, dobrą pierwszą połowę, środek drugiej tercji. Straciliśmy słabo gola, a potem drugiego, co zapewniło im powrót do gry. Zaczęliśmy panikować, ale wygraliśmy i to jest najważniejsze. Szczególnie zabolało nas ostatnie pięć minut drugiej połowy, gdy musieliśmy przegrywać 4:0. (…) Justyna Adamo (przyszedł jako wzmocnienie na początku tygodnia) Duży zespół, taki jak Sacha Trail, który grał dobrze w pierwszych meczach, ale my nie graliśmy dobrze. Adamo od początku zdobywa dwa gole, co jest dobre. »

READ  Kryzys migracyjny między Polską a Białorusią: budowa muru, śmierć żołnierza… bierzemy udział

Kévin Bozon, napastnik francuskiej drużyny : „Personel uspokajał nas podczas przerwy (między drugą a trzecią klasą), aby zacząć od nowa na najlepszych podstawach. Logicznie (Polska) Naciskajcie na nas, to nie jest łatwe, to nie jest nasza najlepsza trzecia część (okres). Nasz „karny zabójstwo” (Krótka gra) To było straszne (Bez straconych bramek). Wygląda dobrze, to ogromny pozytyw. Teraz musimy grać pięciu na pięciu. Matematycznie nie jesteśmy uratowani, musimy jeszcze zdobyć punkty. Byłem zawiedziony, że nie mieliśmy już siedmiu lat (Zwrotnica), ale jeśli będzie grać jak w pierwszych meczach, to możemy szukać czegoś przeciwko Słowacji lub Niemcom. Szwecja i USA będą wyczynem, ale jeśli zachowamy naszą gamingową tożsamość, możemy im sprawić kłopoty. »