Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pfizer został zaszczepiony, a Carlota Masala zmarła w wieku 27 lat na kardiomiopatię.

Młoda kobieta wróciła do domu rodziców w Sesto w poniedziałek z przyjaciółką. Jej ojciec znalazł ją martwą na sofie we wtorek rano 23-go.


Według włoskiej gazety Federacja SardyniiPierwsze wyniki autopsji: zatrzymanie akcji serca z obrzękiem płucMoże być związany z zapaleniem mięśnia sercowego. Il faudra aimre les examens histologiques pour en avoir le cœur net, mais c’est le tableau qui s’est dégagé hier à l’issue de l’autopsie — qui a duré plusieurs heures — du corps de Carlotta Masala, 27 ans, origin Cagliari.L’egzamin jest skuteczny w służbie anatomii patologicznej szpitala Santissima Trinità de Cagliari przez lekarza prowadzącego Michela Piga, który rozpoczął pracę w godzinach popołudniowych. Początkowo sądzono, że zadanie to zostanie powierzone profesorowi Roberto Demontesowi z Wydziału Medycyny Sądowej Kliniki Uniwersytetu Monserato z ramienia Prokuratury Generalnej, jednak później prokurator Maria Virginia Bui postanowiła opuścić zaopiekował się nim szpital, który już zlecił śledztwo.

Nagłówek włoskiej gazety „Union Sarda” 27 listopada 2021 r.: Carlotta umiera na zapalenie mięśnia sercowego

Karabinierzy natychmiast poinformowali sędziego dyżurnego o odkryciu ciała martwej młodej kobiety, a służby ratunkowe oceniły, że jej śmierć była „z przyczyn naturalnych”, ale po kilku godzinach pojawiło się wiele pytań. Ojciec Francesco Masali, lat 27, 60, nalegał na bardziej szczegółowe odpowiedzi. Poprosił strzelców i lekarza, który odwiedził dom, o ustalenie przyczyny śmierci jego córki. Była wysportowaną i pogodną dziewczyną, która do tej pory cieszyła się dobrym zdrowiem.

Zdjęcie na Facebooku na stronie Carloty Masali

Na dokładne odpowiedzi będziemy musieli poczekać na wyniki badań laboratoryjnych, analizy histologiczne i toksykologiczne, ale według pierwszych pochopnych myśli przefiltrowanych wczoraj wieczorem z placówek służby zdrowia, Sekcja zwłok wykazała poszerzenie komór serca. Jeśli ten przypadek potwierdzą anatomowie Trójcy Świętej, nadal trzeba będzie zrozumieć, czy jest to spowodowane wadą serca, która istnieje już od jakiegoś czasu, czy jest związana z patologią, która pojawiła się w ostatnich miesiącach . W każdym razie raport z sekcji zwłok zostanie wysłany do prokuratury, do Marii Virginii Boye, która od pierwszego dnia uważnie śledzi sprawę.

zatrudnienie Świergot, jak w Radio CastedduI Drugi zastrzyk Pfizera na początku sierpnia Wymieniona jako prawdopodobna przyczyna śmiertelnej choroby serca młodej kobiety.

READ  Wysyłanie centrów danych w kosmos w celu zmniejszenia zużycia energii i zanieczyszczenia

10 października Carlotta polubiła tweet Vittorio Feltri: „ Zamiast wychodzić na ulicę, żeby rozbić jaja na podjeździe, zaszczep się i nie rozmawiajmy już o tym. „

10 października Carlotta „polubiła” tweet Vittorio Feltriego.

Tłumaczenie Media w 4-4-2.