Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pascal Obispo przerywa milczenie po atakach Elie Chourakiego

Pascal Obispo przerywa milczenie po atakach Elie Chourakiego

Kredyty obrazkowe: Bestimage

Pragnienie miłości nie jest już dobre między Pascalem Obispo i Elie Chourakim. Rzeczywiście reżyser atakuje wytwórnię produkcyjną i piosenkarkę, którzy przygotowują się do zaprezentowania nowej wersji słynnego musicalu „Dziesięć przykazań” na duże tournee w 2024 roku. Nie chcę, żeby mój występ został zrujnowany. Boli mnie świadomość, że moja oferta może zostać zniszczona. Uważam to za niewłaściwe. (…) Uważam za nieuczciwe brać moją pracę, wszystko, co zrobiłem (…) i przypisywać to słowami: „To 25. rocznica Dziesięciu Przykazań, ale to ja, już nic więcej”. » Sprzeciwił się. Pozywa COMM za „ Naruszenie praw autorskich i znaków towarowych, nieuczciwa konkurencja i hacking » Domaga się zatem odszkodowania w wysokości 426 tys. euro, odwołania nowego spektaklu „Dziesięć przykazań – Pragnienie miłości” oraz zakazu używania znaku towarowego „Dziesięć Przykazań”.

Odtwarzacz Dailymotion ładuje się…

„To jest inne”

Sprawa może trafić do sądu, jeśli ostatnia próba mediacji przed 20 października zakończy się niepowodzeniem. Na razie 58-letnia piosenkarka nie odniosła się do tej kwestii, która obecnie nabiera wymiaru prawnego. Zdalna rozrywka. Autor hitów „Mój brat” i „L’Envy to Love” lubi podkreślać, że „ Nowa oferta „.” To nie jest muzyczny powrót. Nie robimy znowu tego samego, ale inną wersję z nowym choreografem, nowym reżyserem i nowym zespołem » to niuanse: „ Oczywiście z tymi samymi piosenkami, ale z nowymi piosenkami „.podczas ogłaszania” Coś innego „, Pascal Obispo porównuje tę sprawę do filmu „Starmania”, „ Który miał kilka wersji „.

Ze swojej strony Elie El-Shouraki wspomniał już wcześniej o przypadku słynnej komedii muzycznej Michela Bergera i potwierdził, że powrót tego serialu „ Dokonano tego za zgodą wszystkich „Teraz tak nie jest. Przypominamy, że reżyser wyprodukował już wersję „Dziesięciu przykazań” w latach 2016 i 2017, bez zgody Pascala Obispo. W żaden sposób nie uczestniczę ani nie popieram programu, który przedstawia się jako powrót „Dziesięciorga przykazań”. » ogłoszono wówczas.

READ  Bethenny Frankel „próbuje” odwiedzić Ukrainę, chwaląc „przeciętne amerykańskie” darowizny