Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Pary radzą sobie bardzo dobrze bez symboli lat pięćdziesiątych”

Życie na zamku nie jest łatwe dla par z Sceny wewnętrznePomiędzy kryzysami dla niektórych, pracami interesu publicznego dla niektórych, a wielkimi obawami dla innych. Dla Emmy i Fabiana, którzy uczestniczą w seminarium pisarskim, wszystko może się zmienić: uczeń pisarza jest zdeterminowany, aby zostawić wszystko, by żyć wyłącznie ze swojej pasji, chyba że Emma znów przyjdzie mu z pomocą…

Jej tłumaczka, Anne-Elizabeth Plateau, opowiada nam więcej o mechanice tej nowoczesnej pary, która każdego wieczoru rozśmiesza 3,7 miliona Francuzów.

Serial obchodził dziesiątą rocznicę powstania w 2019 roku z tym wyjątkiem, że Emma i Fabian dołączyli do programu dopiero w 2011 roku na trzeci sezon.

Tak, świętujemy naszą 10-tą rocznicę trochę w naszym kącie (Śmiech).

Co te dziesięć lat? Sceny wewnętrzne ?

To jest bardzo dziwne. Mówimy sobie: „O mój Boże, dziesięć lat nie jest możliwe”. Stało się to szybko. Nigdy się nie nudziliśmy, nie było zmęczenia. To niewiarygodne: nie widzieliśmy niczego z przeszłości. Zdecydowanie jednak wzięliśmy hit życia (Śmiech ) Ale zawsze czuję się dokładnie tak samo.

Nie bardzo zmęczony? Nie masz dość grania w Emmę?

Nie ! Właśnie wyszedłem z sesji i miałem wspaniały dzień: śmialiśmy się, dobrze wykonaliśmy swoją pracę, przyjrzeliśmy się, to naprawdę jest jedyne w swoim rodzaju. Sprawiamy, że postacie ewoluują i pracujemy nad nimi każdego roku.

Jak twoja postać ewoluowała na przestrzeni pór roku?

Zaczęliśmy od złotej rączki, sprzedawczyni związkowej, która prowadzi dziś sklep i znajduje się nieco w sprzeczności między swoimi lewicowymi przekonaniami a nowo zdobytą pozycją prezydenta. To oczywiście tworzy napięcie i musi iść na kompromis. Całe to pole było tak zabawne, aby tworzyć i bawić się.

Czy alchemia była natychmiastowa, gdy David Mora grał Fabiena, twojego ekranowego partnera?

Myślę, że jedno było jasne: od razu zadziałało. Potem stworzenie intymności między małżonkami to coś, co nadal zajmuje trochę czasu. W pierwszych kilku sezonach często się widywaliśmy i dużo razem trenowaliśmy. Najpierw musisz popracować nad parą, aby byli wiarygodni, aby ludzie wierzyli w miłość. Teraz wszystko idzie tak dobrze, ponieważ znamy się tak bardzo, że jesteśmy trochę jak starsza para. Pod koniec dziesięciu lat nie potrzebujemy już wiele do pracy nad naszą emocjonalną więzią.

READ  Wznowienie walk na Pucharze Europy Alpejskich Elfów na Magny-Cours

Większość par Sceny z domówUosabiała odrobinę nowoczesności, ale dotyczy to zwłaszcza Emmy i Fabiana. Ta ostatnia być może reprezentuje mniej konwencjonalną męskość. Jest naprawdę wrażliwą osobą dla pary, podczas gdy Emma jest lekkomyślną, która go uspokaja. Ona, jego rycerz i ten, którego cały czas trzeba ratować. Czy od początku zdawałeś sobie sprawę z tego aspektu?

Jest dobrze widoczny. Co ciekawe, to nie przeszkadza jej w byciu bardzo seksowną. Nie dlatego, że pokazujemy jego niepokój, słabość i lęki… Nie przeszkadza mu to w byciu męskim i pragnie żony.

I to nie powstrzymuje Emmy, kiedy chce zagrać w grę uwodzenia, aby to zrobić. Nie przeszkadza jej to w zakochaniu się w mężu, który jest pod wielkim wrażeniem, ponieważ jest wyraźnie bardzo zabawny i bardzo wzruszający. W tym sensie, właściwie wracamy trochę do ikon.

Jest wiele kobiet, które spotkałam na ulicy, które bardzo lubią moją osobowość, ponieważ całkowicie przyznają się do więzi w naszym związku.

Płaskowyż Anny Elżbiety (Emma)

Możemy tego wszystkiego doświadczyć inaczej niż rzeczy narzuconych, takich jak „mężczyzna nie płacze”, „kobieta musi być zrobiona i przystrzyżona”… rzeczy, które były trochę zużyte, ale trochę wracają Debata ogólna: Kwestia męskości Co jest mężczyzną: czy opiekuje się synami, czy nie jest to jego rola? Czy kobieta może mieć ważną pozycję przywódczą? Słyszymy teraz o tym tak niesamowite rzeczy, że mówimy sobie: „Tak, to, co robimy, jest trochę ważne: pokazać, że para może bardzo dobrze funkcjonować bez tych ikon z lat pięćdziesiątych”.

Twój mąż już zbliża się do rodzicielstwa, ponieważ Emma i Fabian byli młodymi rodzicami, kiedy przybyli do serialu. I to Fabian zawsze tak bardzo martwi się o przyszłość swojej córki Chloe.

Emma ma perspektywę, której Fabian nie może mieć. Dorastała trochę szorstko, więc tak, myśli trochę o Chloe. To prawda, że ​​Fabian zawsze był tym, o który się martwił i miał trochę więcej matczynej strony. To również ciekawe, aby pokazać, że możesz być dobrą matką bez trzymania się dziecka i trzymania się razem 24 godziny na dobę. A ten facet z drugiej strony może mieć trochę alergii, martw się. To nie przeszkadza im w dobrym działaniu.

W bonusowym „La vie de château” Emma towarzyszy Fabianowi w pisaniu zakwaterowania. Jest na niezbadanych wodach, podczas gdy on jest w swoim żywiole.

Intelektualnie Fabian ma bagaż, którego nie ma, ale który wchłonęła, ponieważ mieszka z nim. Tutaj również bardzo się uzupełniają. W rzeczywistości Emma znajduje się w tym zamku z intelektualistami, którzy myślą, że są genialnymi pisarzami, to jest tuż poza nią. Wkrótce widać, że jest burza, kiedy Fabian jest całkowicie zatopiony, zakochany w tym mistrzu literackim i pozwoli sobie dołączyć do tej dość sekciarskiej grupy. Nicholas Bryanson, który gra tego mistrza, był absolutnie wspaniały w tej roli. Jest świetnym partnerem do zabawy, mieliśmy szczęście, że się zgodził.

Ponownie, Emma jest kompasem Fabiana, podczas gdy na początku można się zastanawiać, co ona tam robi. Wreszcie Fabian jest zgubiony bez niej?

Rzeczywiście, nawet w tym kontekście, ponieważ nie miała na nią wpływu, bardzo szybko zdała sobie sprawę, że Fabian pozwolił sobie na brudną sztuczkę i cofnie ją, dobrowolnie lub siłą.Zdjęcie Marie Echiguen / M6

Jose i Lillian w terapii małżeńskiej

„Nie mogę cię dłużej znieść!” Od pierwszego rysunku ton jest ustawiony. Minęły chwile współudziału i zabawy, szaleństwa i ognia, między Jose i Lillian, to wojna. Para po pięćdziesiątce ma teraz ciężki okres. Tak bardzo, że ich kochany syn Manu musiał wkroczyć. Stawia im ultimatum: objęcie opieką lub terapię małżeńską. Jeśli zgodzą się podążać za tym ostatnim we wspaniałym zamku, nie grają w grę warsztatową i nie są już w stanie się porozumieć. Tylko walka, czy to naprawdę koniec?


Zdjęcie Homayoun FIAMOR / M6
Zdjęcie Homayoun FIAMOR / M6

Raymond i Huguet w trasie z Michaelem Francois

– Hej, jesteś u Huguette i Raymonda, nie ma nas teraz tutaj. Kto wie, dokąd nas to zaprowadzi? Jakie ekscytujące przygody czeka nas? Huguet jest pełna radości: jej idol Michael Francois prosi ich, aby zabrali go na kolejny koncert. Para po siedemdziesiątce wyruszyła w drogę jasnym i kolorowym samochodem piosenkarki, ale nie wszystko pójdzie zgodnie z planem…

READ  Wilno instaluje dziwny portal wideo, który łączy się bezpośrednio z polskim Lublinem

Zdjęcie Marie Echiguen / M6
Zdjęcie Marie Echiguen / M6

Rodzinny weekend pełen wrażeń dla Filipa i Camille

Filip został zaproszony przez swoją wielką mieszczańską ciotkę do kuzyna. kuzyn? Termin ten nie jest zbyt powszechny dla Camille, która jak zwykle używa ironii, aby połączyć się ze światem Filipa. Jeśli weekend jest szansą dla trzydziestolatków na spotkanie z „wielką i piękną zjednoczoną rodziną” męża, para szybko zorientuje się, że podczas tego spotkania rozgrywa się wielka stawka: przekonanie ciotecznej babci do odzyskania swojego spadku . Wszystkie hity mogą błyszczeć z babcią, ale jasne jest, że Philippe może liczyć na kreatywność Camille, aby wykorzystać każdą okazję po swojej stronie.


Zdjęcie Homayoun FIAMOR / M6
Zdjęcie Homayoun FIAMOR / M6

Liu i Leslie skazani na godziny w więzieniu przez TIG

Dla małych gołąbków pobyt w zamku (w ruinach) nie jest zabawą. W zasięgu wzroku nie ma przytulnego pokoju ani wylegiwania się, wręcz przeciwnie: po nieszczęśliwym wypadku na cmentarzu dwudziestolatki są skazywane na godziny prac społecznych (TIG). Po wysłaniu na stanowisko archeologiczne w celu wykonania wszelkiego rodzaju prac domowych para ma trudności z wykonaniem swojej pracy. Chyba że nietypowa wiedza Leo jest ostatecznie użyteczna dla archeologów, którzy patrzą na nią z pogardą…

Sceny z domów„La vie de château”, poniedziałek 6 grudnia o 21:05 na M6