Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Saint-Germain rozpoczął negocjacje z Zinedine Zidane w celu zastąpienia Mauricio Pochettino

Tak, Zinedine Zidane to wybór PSG na miejsce Mauricio Pochettino. Gdyby AS potwierdził w środę, że francuski trener odmówiłby dostępu w trakcie sezonu, Paryż Potwierdził w czwartek, że negocjacje między ZZ a Ile-de-France rozpoczęły się dobrze. Co więcej, gazeta potwierdza spotkanie w drugim tygodniu wakacji Toussaint w Royal Monceau pomiędzy byłym trenerem Madrytu i Leonardo w towarzystwie Jean-Claude Blanca (dyrektora generalnego Paris Saint-Germain), aby omówić cechy możliwego przyjazdu.

Sprawy idą do przodu”, dopóki dziennik nie potwierdzi, co potwierdza zainteresowanie ZZ stanowiskiem trenera Paris Saint-Germain. Ale głównym pytaniem pozostaje czas: na razie dyskutowano o możliwym przyjeździe na lato 2022. Ale obecna sytuacja, w Manchesterze United, gdzie oczekiwany jest Mauricio Pochettino, czas może przyspieszyć.

Liga 1

Premia lojalnościowa: Saint-Etienne losuje numer 24 na cześć Perrin

16 godzin temu

Blues zawsze tkwi w ich pamięci

Kiedy po kolejnym wyczerpującym sezonie opuścił Real Madryt, PSG próbował połączyć się z Zidanem. Zmęczony ostatnim sezonem i niezależnie od czekania na potencjalne miejsce u steru The Blues po mundialu 2022, Francuz zdołał odeprzeć awans Paryża. zanim w końcu zgodzi się na dyskusję po kilku tygodniach.

Kolejny argument wysuwany przez paryżanina: możliwość nakłonienia Kyliana Mbappe do poszerzenia idei współpracy z legendą Zidane. Złożony scenariusz, ale ma menu zalet. Czas pokaże, czy rozkład jazdy przyspieszy. Występ Paris Saint-Germain na stadionie Etihad w żaden sposób nie uspokoi katarskich właścicieli, którzy są ściśle związani z wizerunkiem opublikowanym przez paryski klub. Los Mauricio Pochettino może nadal pochłonąć dyskusje…

Czy Paryż nadal jest kandydatem do ostatecznego zwycięstwa? „Zbiorowe niedobory je powstrzymują”

Liga 1

Navas zawiesił ustalony mecz po wysłaniu przeciwko Nantes

18 godzin temu

Liga 1

Uraz więzadła krzyżowego kolana i nieobecność Diaty na „długie tygodnie”

21 godzin temu

READ  Uwagi: Real Madryt - Real Betis