Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Para znaleziona martwa w Saint-Esprit: „To jedenaste i dwunaste morderstwo od początku roku” – ogłasza Prokuratura

Para znaleziona martwa w Saint-Esprit: „To jedenaste i dwunaste morderstwo od początku roku” – ogłasza Prokuratura

Dochodzenie wszczęto po przerażającym odkryciu, które miało miejsce w czwartek 20 czerwca w dzielnicy Four à Chaux au Saint-Esprit. Według pierwszych ustaleń będą to dwa morderstwa. Tragedia ta wywołała w mieście ogromne emocje.

Co wydarzyło się w tym domu w Four à Chaux au Saint-Esprit? W następstwie tragedii, która wydarzyła się w czwartkowe popołudnie 20 czerwca, emocje pozostają silne i pozostaje wiele pytań.

Wczoraj (czwartek, 20 czerwca) policja znalazła martwe ciała pary w ich domu w tej okolicy po godzinie 15:30. Mężczyzna i kobieta w wieku około czterdziestu lat (ur. 1981) i trzydziestu lat (ur. 1995) mieli ślady po kulach.

Jak poinformowała prokurator Clarice Taron, na konferencji prasowej w piątek 21 czerwca na miejscu znaleziono broń, nie można jednak w tej chwili stwierdzić, czy została ona użyta w tych przestępstwach.

Sekcja zwłok ma zostać przeprowadzona w przyszłym tygodniu.

Według informacji zebranych na stronie para ta mieszkała razem od około dziesięciu lat. Mówi się, że mężczyzna jest ojcem czwórki dzieci. On był „Mało znany” Sprawiedliwość, „Ale nie do poważnych spraw„, podkreśla Clarice Taron bez dalszych szczegółów.

Ten tragiczny fakt budzi w mieście ogromne emocje.

Ta tragedia pogrążyła w smutku całe miasto i całą dzielnicę Four à Chaux. To zdziwienie, zdumienie i smutek. Nie spodziewaliśmy się tego. Czwórka à Chaux i Duch Święty to wielka rodzina. Cała okolica jest pogrążona w smutku i niezrozumieniu, bo nie wiemy dokładnie, co się stało.

Fred Michel Tiro, burmistrz Saint-Esprit

Wywiad przeprowadził Ronan Bonnick

READ  Włoski minister wywołuje skandal, wzywając do „wymiany etnicznej”