Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pamiętasz Winampa? Niedługo wróci

Najpopularniejszy odtwarzacz multimedialny niedługo powróci. Już teraz można zapisać się do przyszłej wersji beta.

Stare logo Winampa

Stare logo Winampa

przed przyjazdem Spotify, Deezer, Apple Music itp.Muzyki można słuchać na płytach CD, winylach lub MP3. W ten sposób podobało mi się oprogramowanie w czasach jego świetności: odtwarzacze multimedialne. Możemy oczywiście wymienić Windows Media Player czy iTunes, program „domyślny” na Windows i Mac, ale także Winampa, który szczególnie doceniamy za jego modułową konstrukcję, liczne dodatki, ale także i przede wszystkim jego powierzchnie. Lokalizacja, Muzeum Skóry Winamp, bawi się opowiadając o nich.

Winamp عودة Powrót

Ostatnia aktualizacja oprogramowania pojawiła się w październiku 2018 r. i jest to wersja 5.8, ale w 2018 r. Radionomy wspomniała o twórcy aplikacji Winamp powraca z nową wersją 6.0 Ciesz się całkowitym remontem. Niestety, to zmartwychwstanie jeszcze się nie wydarzyło.

Jak zauważył słowacki serwis FosforynWinamp.com właśnie przeszedł modernizację. Nowy projekt, nowe logo i obietnica:

Dzieje się coś wielkiego. Budujemy Winampa dla następnej generacji. Nie tylko aktualizacja, ale kompletny repost. ten
Nowe oprogramowanie Winamp łączy Cię z Twoją muzyką, gdziekolwiek jesteś. To przybliża Cię do artystów, których kochasz. Zawiera Twoje ulubione pliki muzyczne i stacje radiowe.

Dla ciekawskich już jest to możliwe Zapisz się do nadchodzącej bety Winampa. Jednak nie ustalono daty, kiedy to się stanie.

Płynąca rewolucja?

Strona nie precyzuje, jaką formę przybierze ten nowy Winamp, ale wyobrażamy sobie odtwarzacz multimedialny w 2021, w tym czasie lub na platformach pływ To już nie ma sensu. Więc może to być nowa platforma, która rywalizuje z tymi gigantami.

Strona obiecuje również przestrzeń dla artystów i twórców, która pozwala „Przekazuj ich muzykę do zupełnie nowej publiczności„, ale również „Połącz się z ich fanami i zarabiaj uczciwsze dochodyZobaczymy, jaką przyjmie to formę.

READ  Połączony zegarek wygląda na większy, ale ostatecznie wprowadza innowacje tylko na uboczu

Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.