Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto pełny harmonogram meczów Euro 2021 i kanały, które będą je transmitować

Środa 16 czerwca

15:00: Finlandia – Rosja (Grupa B) na beIN Sports 1
18:00: Turcja – Walia (Grupa A) w beIN Sports 1
21:00: Włochy-Szwajcaria (Grupa A) na M6 i beIN Sports 1

Czwartek 17 czerwca

15:00: Ukraina – Macedonia Północna (Grupa C) na beIN Sports 1
18:00 czasu duńskiego – Belgia (Grupa II) na beIN Sports 1
21:00: Holandia – Austria (Grupa C) na beIN Sports 1

piątek 18 czerwca

15:00: Szwecja – Słowacja (Grupa E) na beIN Sports 1
18:00: Chorwacja-Czechy (Grupa D) na beIN Sports 1
21:00: Anglia – Szkocja (Grupa D) na TF1 i beIN Sports 1

sobota 19 czerwca

15:00: Węgry-Francja (Grupa F) na TF1 i beIN Sports
18:00: Portugalia v Niemcy (Grupa F) na M6 i beIN Sports 1
21:00 czasu hiszpańskiego – Polska (Grupa E) na beIN Sports 1

Niedziela 20 czerwca

18:00: Włochy – Walia (Grupa A) na beIN Sports 1
18:00 czasu szwajcarskiego – Turcja (Grupa 1) na beIN Sports 2

poniedziałek 21 czerwca

18:00: Macedonia Północna – Holandia (Grupa C) na beIN Sports 1
18:00: Ukraina – Austria (Grupa C) na beIN Sports 2
21:00 RT – Dania (grupa druga) na beIN Sports 2
21:00: Finlandia – Belgia (Grupa Druga) na beIN Sports 1
Jedno ze spotkań grupy B będzie transmitowane na TF1. Wybór nie został jeszcze przesądzony.

wtorek 22 czerwca

21:00: Czechy – Anglia (Grupa D) na beIN Sports 1
21:00: Chorwacja-Szkocja (Grupa D) na beIN Sports 2
Jedno ze spotkań grupy D będzie transmitowane na M6. Wybór nie został jeszcze przesądzony.

Środa 23 czerwca

18:00: Słowacja – Hiszpania (Grupa E) na beIN Sports 1
18:00: Szwecja – Polska (Grupa E) na beIN Sports 2
21:00 GST – Węgry (Grupa F) na beIN Sports 2
21:00: Portugalia – Francja (Grupa F) na TF1 i beIN Sports 1

READ  Mercato | Mercato - Paris Saint-Germain: Ancelotti będzie całkowicie zdenerwowany planami Leonarda!

1/8 finału: 26-29 czerwca. beIn Sports będzie transmitować wszystkie mecze, TF1 pokaże 3 rundy po 16.

Ćwierćfinały: 2 i 3 lipca w beIn Sports.

Półfinały: 6 i 7 lipca w beIn Sports.

Finał: 11 lipca na M6 i beIn Sports.