Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto darmowe gry na listopad

W listopadzie Microsoft kontynuuje dodawanie przebojowych filmów do katalogu Xbox Game Pass, aby zachwycić subskrybentów.

Listopad często idzie w parze z przygotowaniami do obchodów końca roku, a zwłaszcza Bożego Narodzenia. Chociaż wiele budżetów jest w szczególności na prezenty, Microsoft woli dać część z góry subskrybentom Xbox Game Pass. Podobnie jak w zeszłym miesiącu, firma oferuje swoim graczom ponowne odkrycie popularnych filmów dzięki nowym grom oferowanym w ramach tej subskrypcji.

Sprawdź pełną listę darmowych gier na listopad poniżej:

  • Minecraft: Edycje Java i Bedrock (PC) – 2 listopada
  • ewakuacja (Chmura, konsola i PC) – 2 listopada
  • Weź dwa (Chmura, konsola, PC) EA Play – 4 listopada
  • zabij go ogniem (Chmura, konsola i PC) – 4 listopada
  • Menedżer piłkarski 2022 (PC) – 9 listopada
  • Football Manager 2022: Edycja Xbox (Chmura, konsola, PC) – 9 listopada
  • Forza Horyzont 5 (Chmura, konsola, PC) – 9 listopada
  • Grand Theft Auto: San Andreas — edycja ostateczna (konsola) – 11 listopada
  • Jeden krok od Edenu (konsola i PC) – 11 listopada

W ten sposób odnotowujemy przybycie Menedżer piłkarski 2022 W katalogu jest to ostatni mecz piłkarskiego trio, który zostanie wydany po ePiłka nożna 2022 (dawniej PES) i FIFA 22. Abonenci końcowi będą również mogli zagrać w kooperacyjną grę przygodową Weź dwa, wydana przez EA i jest prawdziwą blokową grą wideo.

Ale wielka niespodzianka tego miesiąca nadal istnieje GTA San Andreas, co jest wynikiem bezwzględnym, który również stanowi część Potrójny wzmacniacz przez Rockstar. Nadszedł więc idealny czas, aby wrócić do przestępczego miasta San Andreas, zanim przejdziemy na wyższy poziom w 2022 roku. Ponadto zauważymy przybycie Forza Horyzont 5 Od dnia premiery, 9 listopada.

Jak zdobywasz te gry?

Przypominamy, że plik Xbox Game Pass Jest to usługa subskrypcji oferowana przez Microsoft na Xbox i PC. Jest dostępny w cenie 9,99 EUR miesięcznie za dostęp standardowy, który zapewnia dostęp do dużej biblioteki gier, które są regularnie aktualizowane. Za 12,99 EUR Xbox Game Pass Ultimate zapewnia również dostęp do chmury, Xbox Live Gold i biblioteki gier EA Play.

READ  Kompletny przewodnik po różnicach między smartfonami Apple