Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto, co Samsung zaoferuje wszystkim sportowcom na Igrzyskach Paryż 2024

Oto, co Samsung zaoferuje wszystkim sportowcom na Igrzyskach Paryż 2024

Paryż 2024 zapowiada się na najbardziej połączone ze sobą igrzyska olimpijskie w historii. Na szczycie pakietu technologicznego Samsung prezentuje Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition.

Galaxy Z Flip 6 edycja olimpijska // Źródło: Frandroid

Wraz z rozpoczęciem odliczania do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku Samsung ogłosił, że zaoferuje wszystkim sportowcom swoje najnowsze składane smartfony.

To zupełnie nowy Galaxy Z Flip 6, który trafił w nasze ręce podczas wydarzenia Unpacked w Paryżu i nie jest to przypadek.

Jako oficjalny sponsor Igrzysk Olimpijskich południowokoreańska firma postanowiła uczcić tę okazję, ogłaszając specjalną edycję swojego składanego smartfona dla wszystkich sportowców biorących udział w Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Smartfon w olimpijskich barwach

Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition to nie tylko zwykły Z Flip 6. Rzeczywiście, z dumą prezentuje koła olimpijskie i paraolimpijskie na tylnej okładce, wszystkie w jasnożółtym kolorze.

Źródło: Samsunga

Aby dopełnić całości, Samsung nawiązał współpracę z luksusową marką Berluti, aby stworzyć torbę Flipsuit wykonaną z weneckiej skóry z patyną w kolorach kół olimpijskich. Nawet logo producenta i gier są wygrawerowane w złocie.

Galaxy Z Flip 6 edycja olimpijska // Źródło: Frandroid

Pod maską Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition znajdują się funkcje wykorzystujące technologię sztucznej inteligencji firmy Samsung, nazwaną Galaxy AI. Wśród tych narzędzi znajdziemy narzędzia interpretacyjne, które są szczególnie przydatne w wielokulturowym kontekście igrzysk olimpijskich.

Ale to nie wszystko: sztuczna inteligencja zapewnia także pomoc w ulepszaniu ujęć i tworzeniu filmów w zwolnionym tempie.

Samsung nie tylko przedstawił smartfon. Galaxy Z Flip 6 Olympic Edition będzie wyposażony w pomarańczową kartę eSIM ze 100 GB danych 5G. Ponadto smartfon będzie zintegrowany z kartą nieograniczonego dostępu do paryskiego transportu publicznego, we współpracy z Île-de-France Mobilités. Karta dostępu do darmowych napojów w automatach Coca-Cola w Wiosce Olimpijskiej…bezpośrednio w Samsung Wallet. Drobne akcenty, które ułatwią codzienne życie sportowcom.

Galaxy Z Flip 6 klasyczny // Źródło: Frandroid

Po stronie oprogramowania preinstalowanych będzie wiele oficjalnych aplikacji MKOl. Planowana jest także aplikacja umożliwiająca wymianę pinów fizycznych i cyfrowych. Oczywiście są to zazwyczaj igrzyska olimpijskie.

READ  Zmaksymalizuj swoją przestrzeń dzięki składanemu stolikowi KALLHĘLL za jedyne 199 €!

Wreszcie Międzynarodowy Komitet Olimpijski złagodził swoje zasady zabraniające sportowcom wnoszenia rzeczy osobistych na ceremonie wręczenia nagród. Zdobywcy medali będą mogli stanąć na podium trzymając w rękach Galaxy Z Flip 6.

Sportowcy jako pierwsi otrzymają ten smartfon 18 lipca, czyli na tydzień przed jego oficjalną sprzedażą.


Chcesz znaleźć najlepsze artykuły dotyczące Frandroid w Google News? Możesz śledzić Frandroid w Wiadomościach Google Jednym kliknięciem.