Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ostatnie kawałki przed nowym pęknięciem!

PS5 wraca do sprzedaży w czwartek. Aby mieć nadzieję, że dostaniesz to w swoje ręce, musisz działać szybko, ponieważ prawdopodobnie będziesz mieć dostęp do części w ciągu kilku minut, jak zwykle. Oto wszystkie szczegóły, z których warto skorzystać.

PS5 jest przedmiotem wielu pragnień, zwłaszcza że bardzo trudno się w nie wyposażyć. Ponad rok po premierze konsola do gier Sony wciąż jest rzadkością na rynku. Kiedy pojawiają się akcje PS5, zwykle pozostają online tylko przez kilka minut. Trudno więc kupić PlayStation 5.

Czasami jednak zdarza się, że możemy skorzystać z wyprzedaży flash, co nieco ułatwia ich zdobycie. Tak samo jak w czwartek rano – skorzystaj ze specjalnej, ograniczonej czasowo oferty wprowadzonej przez SFR. Nawet jeśli dwie wersje konsoli, cyfrowa i standardowa, będą dostępne od czwartku rano o 10 rano, będziesz musiał reagować, jeśli chcesz ją kupić. Wejdź także w interakcję z operatorem, subskrybując ofertę światłowodową.

Bo tak, to jedyny warunek, który trzeba spełnić, aby otrzymać upragniony przedmiot. Gwarantujemy jednak, że otrzymasz go jutro bardzo szybko, bez konieczności uciekania się do szarej strefy, gdzie PS5 jest często odsprzedawane po dość dziwnych cenach, które z łatwością sięgają ponad 1000 euro. wreszcie, Ta oferta to PS5 + Internet Box To bez wątpienia Twoja najlepsza okazja i najkorzystniejsze rozwiązanie.

Kup PS5

Szczegóły oferty PS5 + Fiber SFR

W szczegółach, w tej wyprzedaży PS5 + Fibre SFR są tak naprawdę dwie formuły. Pierwsza dotyczy cyfrowego PS5, które oferowane jest w preferencyjnej cenie 49 euro. Drugi dotyczy standardowego PS5, odtwarzacza Blu-Ray dostępnego w cenie 149 euro. Tak czy inaczej, musisz dodać 8 € miesięcznie – oprócz ceny abonamentu światłowodowego. Masz jednak również dodatkowy kontroler DualSense (w sumie 2). Podsumujmy:

  • 2 cyfrowe PS5 + 2 kontrolery za 49 € + 8 € miesięcznie przez 24 miesiące (to 241)
  • PS5 Standard + 2 kontrolery za 149 € + 8 € miesięcznie przez 24 miesiące (tj. 341 €)
READ  Test Xiaomi Redmi 9T: biegacz długodystansowy bez niedoboru zasobów

Pamiętaj, że konsola nowej generacji Sony zwykle kosztuje 399,99 euro w 100% cyfrowej wersji bez napędu i 499,99 euro w wersji standardowej. W końcu, nie biorąc pod uwagę ceny Boxa SFR Fibre Box, jego zakup w tej ofercie kosztuje mniej. Główną zaletą tego combo jest gwarancja skorzystania z abonamentu internetowego, który oferuje niezwykle szybkie prędkości transferu – idealne do grania na PS5. A przy okazji PS5 będzie można kupić od razu, w kilku miesięcznych ratach w preferencyjnej cenie.

Jadąc na pokaz Skrzynka internetowa, to subskrypcja Box Power Fibre oferowana z PlayStation 5. Konkretnie, cena światłowodu wynosi 34 euro miesięcznie w pierwszym roku i 53 euro w kolejnym roku. Pod względem wydajności korzystasz z doskonałych prędkości Internetu. Prędkość pobierania do 1 Gbit/s i prędkość wysyłania do 500 MB/s, aby szybko udostępniać pliki. Aby dać ci wyobrażenie, pozwala to pobrać grę PS5 o pojemności 80 GB na PS5 w mniej niż 15 minut. Dzięki światłowodowi będziesz mógł również w pełni wykorzystać swoje gry online, ponieważ ta ostatnia oferuje bardzo niską prędkość połączenia.

Kup PS5

Nie zapominajmy również, że SFR Fibre Box nie ogranicza się tylko do części internetowej, ponieważ jest to właściwie trzyodcinkowy program. Mamy więc dodatkowo pakiet telewizyjny, który daje dostęp do ponad 200 kanałów w zestawie – ale także telefony stacjonarne, w tym nielimitowane połączenia, zarówno na telefony stacjonarne, jak i komórkowe. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą oferty internetowej lub odblokowaniem pierwszej linii światłowodowej i szukasz PlayStation 5, to Ta wyprzedaż Flash PS5 + pudełko internetowe W odpowiednim momencie. Nawet jeśli ostatecznie, przy 24-miesięcznym zobowiązaniu, ostateczna cena konsoli będzie wyższa niż w przypadku jej zakupu, nadal możesz korzystać ze wszystkich usług wymienionych wcześniej z SFR Fiber.

PS5 wciąż trudno znaleźć

Od premiery w listopadzie 2020 r. PS5 zostało wyprzedane. Niektóre wyprzedaże flashowe czasami pozwalają ci je zdobyć. Na przykład Amazon, aby poradzić sobie ze spekulantami, zatrzymał je od kilku miesięcy, tylko dla swoich pierwszych członków. Inne marki oferują, gdy mają konsolę w magazynie, zestawy PS5 + TV. Oznacza to, że cena wywoławcza z łatwością przekracza 1500 euro. Dla osób, które po prostu chcą konsolę, to trzy razy więcej niż cena. Z Ta oferta to Box Fibre + PS5 Oferowana przez operatora komórkowego inwestycja trwa ponad 24 miesiące i pozwala bardzo szybko uzyskać konsolę.

READ  Google po latach rozwoju uruchomił swój nowy system Fuchsia w wersji 1.0

Jeśli zaangażowanie nie jest dla Ciebie problemem, zaryzykuj! Podobnie jak w przypadku ostatnich wyprzedaży zorganizowanych przez FAI, części z magazynu, zwłaszcza PS5 Standard Edition, zostały opuszczone w ciągu kilku minut. Jednak wersja cyfrowa, mniej poszukiwana z dwóch, wydaje się być najlepszą opcją z SFR Fibre Box. W rzeczywistości, oprócz tego, że jest tańszy o 100 €, pozwala w pełni wykorzystać pobierane gry online. Jeśli chodzi o standardową edycję PS5, czyli wersję z odtwarzaczem Blu-Ray, ma tę zaletę, że oferuje gry fizyczne, które można wymienić lub odsprzedać.

Niezależnie od tego, który pakiet wybierzesz, oba doskonale nadają się do grania na konsoli nowej generacji, a także ogólnie do rozrywki, zapewniając wrażenia online, które obiecują dorównać wydajnością konsoli. Możesz teraz znaleźć wszystkie warunki w witrynie internetowej Twojego dostawcy usług internetowych. Na koniec wiedz, że jeśli pochodzisz od innego operatora telekomunikacyjnego, SFR obsługuje do 100 euro opłat za zakończenie połączenia. Raczej nieźle.

Aby odkryć błyskawiczną wyprzedaż PS5 w SFR, znajdziesz ją tutaj:

Kup PS5