Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nvidia: Proces kuszenia najtańszych kart graficznych

Wspominaliśmy, że kilka tygodni temu spadły ceny kart graficznych Około 25% od początku roku. Dostępność kart graficznych znacznie się poprawiła w ostatnich tygodniach, a ceny zaczęły mechanicznie spadać.

Jednak ceny nie wydają się spadać wystarczająco szybko, aby posmakować Nvidii, która właśnie została stworzona une page Przywróć i załaduj ponownie Aby wskazać najlepszą wydajność na kartach graficznych wyposażonych w ich procesory graficzne. Dlatego założyciel obiecuje aktualizować w każdy czwartek o godzinie 15. Najlepsze oferty od dystrybutorów. Sposób na podkreślenie najbardziej atrakcyjnych cen i zachęcenie producentów i sprzedawców kart graficznych do podjęcia wysiłków, aby przywrócić normalne ceny.

Nvidia prezentuje 6 GB EVGA RTX 2060 w cenie 379,90 EUR, Asus GeForce RTX 3060 w cenie 449,90 EUR, Gigabyte RTX 3070 Ti w cenie 809 EUR, a MSI RTX 3080 Ti w cenie 1459 EUR. Trzeba przyznać, że te ceny są w tej chwili najatrakcyjniejsze.

To prawdziwa przynęta, którą Nvidia wprowadziła, próbując wyrównać szanse z innym producentem i sprzedawcą dla każdego wprowadzonego modelu. Jest to przede wszystkim prawdziwe wyzwanie dla producenta procesorów graficznych wraz z pojawieniem się RTX 4000 we wrześniu przyszłego roku, aby zapobiec sytuacji, w której partnerzy nie będą mieli nadwyżki przestarzałych technologicznie zapasów RTX 3000.

READ  TikTok wyprzedza Facebooka i staje się najczęściej pobieraną aplikacją mobilną - La Nouvelle Tribune