Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oppo Find X3 Pro to smartfon najwyższej jakości, ale bez wygórowanej ceny

Oppo oferuje w swoim katalogu wiele smartfonów, ale Find X3 Pro jest prawdopodobnie najbardziej wyjątkowym z nich wszystkich. Jego cena bazowa jest dość wysoka, ale dziś rachunek jest wyraźnie niższy, ponieważ ustalono go na 829 euro zamiast 1149 euro.

Aparat Oppo Find X3 Pro do ilustracji

Kamera Oppo Find X3 Pro do ilustracji // Źródło: Arnaud Gelineau – Frandroid

Jego poprzednik, który uznaliśmy za najlepszy smartfon 2020 roku, był wyraźnie doskonały, ale Oppo Find X3 Pro ulepsza tę formułę, aby zaoferować dobrze zbalansowane urządzenie na całym świecie. A dzisiaj jest zdecydowanie najlepszy czas na zakup od tamtego czasu Jego cena spada o ponad 300 euro.

O czym należy pamiętać o Oppo Find X3 Pro

  • Luksusowy ekran QHD + OLED, 120 Hz
  • Moc Snapdragona 888 kompatybilnego z 5G
  • Mikroskop to miły dodatek, ale anegdota
  • Nie wspominając o szybkim ładowaniu 65 W i ładowaniu bezprzewodowym 30 W

Zamiast 1149 euro w momencie premiery, Oppo Find X3 Pro jest teraz dostępny z 256 GB pamięci W sprzedaży za jedyne 829 € na RED w sklepie internetowym SFR.


Jeśli oferta wymieniona w tym artykule nie jest już dostępna, spójrz poniżej, aby znaleźć inne oferty związane z Oppo Find X3 Pro. Harmonogram jest aktualizowany automatycznie.

Doskonały wygląd z doskonałym wyświetlaczem

ten Oppo Find X3 Pro Jest to najbardziej wyjątkowy smartfon chińskiej marki i można to od razu poczuć, gdy telefon trzymasz w dłoni. Jest to piękny obiekt, z perfekcyjnym wykończeniem i niewielką dozą śmiałości dla modułu obrazu z tyłu, gdzie powłoka rozciąga się na nim, zamiast tworzyć z niego osobny blok. Z przodu jego ekran zajmuje prawie całą powierzchnię, nie wspominając o zakrzywionych krawędziach. Panel o przekątnej 6,7 cala jest również znakomity, ponieważ jest to AMOLED, QHD+, 120 Hz o bardzo wysokiej jasności maksymalnej.

READ  Błąd uniemożliwiający wyświetlenie uprawnień dotyczących zdrowia

najlepsza wydajność

Jako smartfon z Androidem 2021, oczywiście musi zawierać obecnie najpotężniejszy układ Qualcomm, Snapdragon 888, wspierany tutaj przez 12 GB pamięci RAM. Jest to bezbłędna konfiguracja, która spełnia wszystkie zastosowania, jakie możemy uzyskać w dzisiejszych czasach ze smartfona. Jeśli chodzi o autonomię, Find X3 Pro ma prawo do baterii o pojemności 4500 mAh, kompatybilnej z szybkim ładowaniem do 65 W i ładowaniem bezprzewodowym do 30 W.

kamera z mikroskopem

W przypadku portretów Find X3 Pro ma cztery czujniki z tyłu: główny kąt i ultraszeroki kąt 50 MP każdy, teleobiektyw 13 MP (2x zoom optyczny i 5x hybryda) oraz obiektyw mikroskopu 3 MP. . Tak, mikroskop. Następnie możesz umieścić smartfon jak najbliżej fotografowanego obiektu, aby zobaczyć szczegóły, które nie są dostrzegalne dla ludzkiego oka. Zaskakująca i bezprecedensowa technologia, ale na dłuższą metę może brzmieć anegdotycznie.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury Nasz pełny test na Oppo Find X3 Pro.

9 / 10

Oppo Find X3 Pro

Czarny piątek już wkrótce

ten Czarny Piątek Już wkrótce we Francji, z wieloma promocjami na wszystkie Twoje ulubione produkty technologiczne. Aby nie przegapić żadnego dobrego planu wydarzenia rozpoczynającego się 26 listopada, oto kilka reakcji, które należy przyjąć już teraz, aby być gotowym na D-Day:

  • Śledź nas na naszym koncie na Twitterze Umieść tweeta Tylko dla dobrych ofert (pamiętaj, aby aktywować dzwonek, aby otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym)
  • Pobierz plik Aplikacja Frandroid (Dostępne na iOS i Androida), aby aktywować powiadomienia w kategorii „Dobre oferty”, a tym samym otrzymywać w czasie rzeczywistym nowe artykuły związane z Czarnym Piątkiem
  • Zapisz się do naszego newslettera Bons Plans, aby upewnić się, że otrzymujesz podgląd ofert (nie więcej niż jeden e-mail dziennie, rezygnacja z subskrypcji jednym kliknięciem, brak dystrybucji do stron trzecich):

Aby śledzić Frandroid, zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.