Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OM, OL, Monako: Czapki Ligi Europy są znane!

Jeśli Lyon i Monako są wśród rozstawów losowania Ligi Europy (piątek 12 w południe), OM nie jest chroniony przez bycie w kapeluszu… 3!

Po losowaniu Ligi Mistrzów w czwartkowy wieczór przyszedł czas na losowanie Ligi Europy i Konferencję Ligi Europy o godz. 12:00 (odpowiednio 12:00 i 13:30). Ten’Jeśli, NSOL iAS Monako Będziesz grać w Lidze Europy, a te trzy duże zespoły w Ligue 1 nie są na tym samym wózku.

Lyonnais i Monako są jednymi z nasion loterii, a Jean-Michel Aulas jest nawet uczestnikiem z największą liczbą punktów w rankingu UEFA. Tym samym unikną podczas losowania Napoli, Leverkusen czy Lazio, co w przypadku Marsylii w ogóle nie będzie miało miejsca. Nie pojawiają się one w drugim kapeluszu, ale w trzecim!

Leicester w drugiej czapce!

Marsylia spodziewała się dwóch niespodzianek w rewanżu Ligi Europy w czwartek wieczorem, ale tylko Legia Warszawa uruchomiła Slavię Praga. Więc oto OM w trzeciej doniczce, która da mu ziarno i uformuje drugi kapelusz, który może być Obsypnik, Frankfurt lub jeden z klubów Glasgow, Celtic i Rangers.

Zauważ, że West Ham prawdziwa społecznośćPettis de Nabil Fikr Lub Fenerbahce jest w trzeciej czapce, a tym samym jest potencjalnym przeciwnikiem OL i ASM. W czwartym kapeluszu znajdujemy Galatasaray, którego wciąż prowadzi Sofyan Feghouli, ale gdzie Radamel Falcao na jego wyjściu.

kapelusz 1: OL, Neapol, Leverkusen, Dynamo Zagrzeb, Lacjum, Olympiakos, Monako, Braga.
kapelusz 2: Celtic, Frankfurt, Czerwona Gwiazda Belgrad, Leicester, Rangers, Lokomotiv Moskwa, Genk, PSV Eindhoven.
kapelusz 3: OM, Ludogorets, West Ham, Real Sociedad, Real Betis, Fenerbahce, Spartak Moskwa, Sparta Praga.
kapelusz 4: Rapid Wien, Galatasaray, Legia Varsovi, Midtjelland, Ferencvaros, Storm Graz, Brondby, Antwerpia.

Przeczytaj także:Ku wielkiemu pojedynkowi pomiędzy Messim i Ronaldo w LDC!Piękne szoki dla Realu i BarcelonyLil, mogło być gorzej