Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OM formalizuje rekrutację Ismaila Sarra

OM formalizuje rekrutację Ismaila Sarra

Olympique Marsylia ogłosił w poniedziałek transfer Ismaila Sarra z angielskiego klubu Watford. Skrzydłowy z Senegalu wzmocni linię ataku Marsylii po dobrym sezonie w mistrzostwach.

Po Geoffreyu Kondogbii, Renanie Lodi i Pierre-Emericku Aubameyangu, OM pozyskał nowego rekruta podczas tego letniego okienka transferowego. Marsylia jest z pewnością bardzo aktywna, ponieważ w poniedziałek sformalizowali podpisanie kontraktu z Ismailem Sarrem w komunikacie prasowym opublikowanym na ich stronie internetowej. Lokalizacja.

Rok po wygaśnięciu kontraktu z Watford (mistrzostwa) senegalski skrzydłowy zdecydował się opuścić angielski klub i wrócić do Francji. Po Metz i Rennes 25-latek odkryje trzecią drużynę w lidze francuskiej, cztery lata po swoim odejściu do angielskiej Premier League w 2019 roku.

>> Wszystkie newsy i plotki o okresie transferowym

Dobry zakład dla OM

Autor znakomitego angielskiego sezonu D2 w latach 2022-2023 z 10 golami i 6 asystami w 39 występach, Ismaila Sarr spróbuje zrobić krok naprzód podpisując kontrakt z Marsylią. Prawdziwy skrzydłowy, który może grać zarówno na prawej, jak i lewej flance, Senegalczyk ma profil, który jest w stanie idealnie zintegrować się z systemem gry 4-4-2 zalecanym przez Marcelino.

Ismail Sarr podpisał kontrakt z OM na pięć sezonów do czerwca 2028 roku, a klub, na którego czele stoi Pablo Longoria, zapłacił za jego transfer około 11 milionów euro (plus premie i procent od odsprzedaży).

Zwycięzca Pucharu Narodów Afryki 2022 z Teranga Lions, Ismail Sarr, będzie szczególnie starał się złapać Dimitri Payeta. Legenda Marsylii, Reunion, ogłosił swoje odejście w zeszły piątek podczas emocjonującej konferencji prasowej.

Najważniejsze elementy

READ  Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022 – Francja: Paul Pogba dotknął trenera The Blues