Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Olivier Giroud otwiera drzwi do międzynarodowej emerytury

Olivier Giroud otwiera drzwi do międzynarodowej emerytury

W wieku 37 lat, Oliviera Girouda Zawsze jest na swoim najwyższym poziomie. Napastnik AC Milan nieustannie odkłada koniec swojej kariery na później.

Jeśli wygrasz Euro, emerytura będzie możliwa

Jeśli chodzi o Mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech, los reprezentacji Francji jest przesądzony. Podopieczni Didiera Deschampsa spadli z czwartą grupą Austria, Holandia i blokada dróg (Polska, Estonia, Finlandia i Walia).

do mikrofonu RMC Sport, Oliviera Girouda Został poproszony o ustosunkowanie się w tym temacie. ” Nie mamy łatwej grupy. Tak, jest przystępny cenowo, oczywiście więcej niż ostatnie euro. Ale gra w Holandii jest nudna. Jeśli jest to Polska, to nie możemy zapominać, że zanim zdobędziemy Puchar Świata, oni mają trzy szanse. Austria ma dobrą młodzież. Musimy zakwalifikować się do tej grupy, ale nie będzie to łatwe i zaowocuje dobrymi meczami. »

Jeśli nie stanie mu się krzywda, Napastnik Milanu Musisz zagrać Jego siódme zawody w reprezentacji Francji. To może być jego ostatni raz, jeśli koronacja odbędzie się 14 lipca 2024 r. w Monachium. ” Mimo że istnieje różnica pokoleń, grupa jest duża. To właśnie sprawiło, że chciałem iść dalej. Brakuje mi tego euro. Jeśli wygramy, wycofam się. Może się to również zdarzyć, jeśli nie będziemy przestrzegać zaleceń. Cieszę się każdą chwilą. Powiedziałem niektórym zawodnikom, że jeśli wygramy Puchar Świata w 2022 roku, przejdę na emeryturę. Ale jestem głodny tytułów z moim krajem. Mam wiele nadziei i ambicji. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, istnieje taka możliwość. », zwierzył się mikrofonowi RMC Sport.

Przypomnienie, Oliviera Girouda on jest Najlepszy strzelec w historii The Blues, z 56 golami w 129 meczach międzynarodowych.