Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OL-OL zaprezentował: Niesamowicie phishingowe Aulas firmy Geubbels! Olympique Lyonnais

Za pośrednictwem tweeta Willem Gables od miotły do ​​drzwi Jean-Michel Olas, jego były szef, z którym relacje zepsuły się od czasu jego odejścia z OL w 2018 roku.

Ciężki wieczór dla OL. Dzięki zwycięstwu w meczu z szalonym scenariuszem z Monako kilka dni temu, Gones dali sobie luksus, że zawsze mogą marzyć o miejscu na podium. Dlatego trzeba było pokonać Niceę i mieć nadzieję na poślizg Monako przed Lens. Ale podczas gdy gracze emiratu byli obserwowani przez Northerners (0: 0), Lionel zepsuł wszystko, przegrywając u siebie z Eaglons, który nie miał nic do grania (2-3). Visaco, w tym Rudi Garcia, Kto nie będzie trenerem OL w przyszłym sezonie, Jest uważany za jednego z głównych winowajców. Jeśli chodzi o niedawny mecz Memphis Depay z Lyonem, wypadł on z trzeciego miejsca z OL, co oznacza, że ​​zawodnik Monegasque kwalifikuje się do następnej Ligi Mistrzów UEFA. Jakby tego było mało, gracz ASM postanowił dodać warstwę do sieci społecznościowych.

Geubbels trolle Aulas na Twitterze

Na pewno Jego konto na TwitterzeWillem Gables odczekał zaledwie kilka sekund po ostatnim gwizdku ostatniego dnia, aby pozwolić mu się spieszyć. « Gratulacje dla zespołu i wspaniały wieczór dla fanów !! #Dagi Mongo »Opublikowano Monako. Nic złego. Tylko jeden mały szczegół, który sprawia, że ​​ten post jest tak prowokujący. Tak właściwie, 19-latek był zainteresowany poznaniem Jean-Michela Aulasa w poście, aby naprawdę mógł upewnić się, że jego były szef nie tęskni za nim. Podczas bójki na koniec meczu między Lyonem a Monako, reprezentant Villeurbanne otrzymał zakaz zawieszenia na trzy mecze, a trener OL nie wahał się mówić o agresji ze strony młodego zawodnika. Niezadowolenie zdecydowanie powraca do okna transferowego 2018, ponieważ gracz przeszkolony w OL odrzucił wszystkie oferty kontraktów od swoich dowódców, woląc pozostać przy AS Monaco. Nie jestem pewien, czy ten tweet pomoże pogodzić dwóch mężczyzn.