Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ojciec Britney Spears planuje zrezygnować z bycia jej opiekunem

Britney Spears wkrótce znów będzie wolna. Ojciec piosenkarza chce się poddać i nadal sprawować nad nim opiekę, zgodnie z nowymi dokumentami złożonymi w czwartek 12 sierpnia w sądzie w Los Angeles (Kalifornia).

To przemiana dla tego, który jako pierwszy powiedział, że zostanie wyzwany Działania prawne zainicjowane przez Britney Spears, 39 lat, aby wycofać tę kontrowersyjną kuratelę. Od 2008 roku daje ojcu pełną kontrolę nad swoimi sprawami finansowymi.

„Czy zmienisz teraz opiekuna w Mr.i Włócznie? Jest to wysoce dyskusyjne”., napisz pełnomocnika ojca w swoim dokumencie, zgodnie z New York Times. „Jednakże, chociaż pan Spears był celem gorzkich i niesprowokowanych ataków, nie wierzy, że publiczna walka z jego córką o jej rolę jako opiekunki byłaby w najlepszym interesie”. piosenkarz.

Pan Spears chce pierwszy „Rozwiązywanie nierozstrzygniętych problemów”, jak ostatni raport księgowy, według jego zespołu obrony. „Kiedy te problemy zostaną rozwiązane, pan Spears będzie mógł ustąpić”.Według dokumentów. Ale nie ma pilnych okoliczności, które usprawiedliwiałyby natychmiastowe zawieszenie pana Spearsa. “

Ten artykuł jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów Przeczytaj także Britney Spears wdaje się w walkę ze swoją opieką, a Ameryka się godzi

Sprawa może trwać dalej

Adwokat gwiazdy pop, Matthew Rosengart, pochwalił to ogłoszenie w oświadczeniu przedstawionym przez media. “Cieszymy się, że pan Spears i jego adwokaci przyznali dzisiaj w dokumencie prawnym, że musi zostać wycofany. Sprawiedliwość dla Britney została wymierzona”., Powiedział.

Ale na znak, że ta afera rodzinna i finansowa może się jeszcze nie skończyć, obiecał prawnik „Kontynuujemy nasze aktywne śledztwo w sprawie zachowania pana Spearsa i innych w ciągu ostatnich trzynastu lat, gdy zbierał miliony dolarów z majątku swojej córki”.. Jak mówi do siebie ” Rozczarowany “ za pomocą „Są teraz na nich haniebne i naganne ataki.i Włócznie i inne” W jego imieniu, powiedział, w imieniu swojego ojca i jego prawnika.

READ  Harry i Meghan Markle zostali wydaleni z Londynu, a prawda o ich konflikcie z księciem Williamem została ostatecznie ujawniona

Ze swojej strony Jamie Spears bronił swojej roli w ostatnich latach. „Gdyby ludzie byli świadomi wszystkich faktów panai Spears, nie tylko wzloty, ale także wzloty i upadki, wszystkie problemy ze zdrowiem psychicznym i uzależnieniami, które ją dotykały, wszystkie wyzwania związane z opieką, wszystko to chwaliło pana Spears za pracę, którą wykonał., Czy jest to napisane w dokumentacji.

słuchaj też Britney Spears, tragiczny los na oczach kamer

Trzynaście lat pod opieką swojego „obraźliwego” ojca

Britney Spears została umieszczona pod opieką w 2008 roku z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym, po jej zejściu do piekła. Przez lata armia fanów prowadziła kampanię na portalach społecznościowych (ale czasem także na ulicach z rajdami) “uwolnić” Piosenkarka analizuje każdy gest i mówi, że widzi prośby o pomoc.

Tego lata Britney Spears zaapelowała do sądu w Los Angeles o zniesienie konserwatyzmu, nazywając ją“arbitralny”. Pod koniec czerwca piosenkarz przyznał się do swojego istnienia “Wstrząśnięty” i „Przygnębiony – przygnębiony”.

Przez dwadzieścia minut mówiła nieprzerwanie z bardzo szybkim przepływem, twierdząc, że musiała zażywać narkotyki, aby kontrolować swoje zachowanie, nie była upoważniona do podejmowania decyzji dotyczących jej przyjaźni lub finansów i nie była w stanie usunąć wkładki, kiedy tego chciała. mieć więcej dzieci.

Przeczytaj także Dlaczego fani chcą „uwolnić” Britney Spears

Świat z AFP