Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odkryj nową serię Swipe Into Space na Snapchacie: Space Walk!

Futura właśnie wypuściła nową serię Snapchat: Przesuń w przestrzeni! W programie odpowiedzi na wiele pytań, które zadajemy sobie na temat wszechświata. W tym drugim odcinku są to schodzenie na duże odległości , Albo spacer kosmiczny w świetle reflektorów.

Uwaga dla fanów snapchatFutura wprowadza nową serię dla dzieci o kosmosie i nauceWszechświat : przesuń palcem w przestrzeni. Dzięki dynamicznym, prawie trzyminutowym odcinkom, usianym masywnymi ilustracjami i bezpośrednimi sekwencjami, odkryjesz wiele tajemnic Wszechświatpodwładny krawędź wszechświata kształtować naszą planetę.

Każdego tygodnia Thibaut w Futura odpowiada na jedno z wielu pytań, jakie możemy mieć. przeciwkoJak powstaje księżyc? Jaki statek kosmiczny, to? Rakieta Nowe pokolenie, które obiecuje wysłać ludzi na Marsa? Jak działa spacer kosmiczny? Jaki los czeka nasz wszechświat? Co by było, gdybyśmy mogli podróżować z prędkością światła?

W tym drugim odcinku: Spacer w kosmosie

W tym drugim odcinku przesuń palcem w przestrzeniThibaut rzuca światło Spacer w kosmosienazywane również Spacery w kosmosie! regularnie prowadzone na pokładzieJESTpodczas prac naprawczych i konserwacyjnych. Wymagająca praktyki i oczywiście odpowiedniego sprzętu może wytrzymać nawet osiem godzin! podczas gdy na początku spacer kosmiczny, Zwłaszcza w 1965 roku, przy okazji pierwszego spaceru kosmicznego, trwał zaledwie kilka minut. powód ? Dzieje się tak głównie dlatego, że plik presja Zero, więc nie da się wyjść bez odpowiedniej ochrony. Bez tego astronauta zaryzykowałby euforię, czyli zagotowanie wszystkich swoich wewnętrznych płynów.

Dziś pianki są projektowane tak, aby umożliwiały długie, a nawet bardzo długie wędrówki. ale Spacer w kosmosie Wymagają również szkolenia fizyczny Szczególnie intensywny. Astronauci są na to przygotowani przez najbliższe kilka lat do selekcji przez agencje kosmiczne, która poprzedza ich spacer kosmiczny. Dowiedz się więcej o tych niezwykłych wycieczkach na Nieważkość I ogólnie podróże kosmiczne, konieczne będzie przejście bezpośrednio do strony przesuń palcem w przestrzeni !

Z okazji rozpoczęcia wakacji przedstawiamy Wam Mag Futura w preferencyjnej cenie 15 euro zamiast 19 euro, czyli z rabatem 20% !

Czym jest Mag Futura?

  • Nasz pierwszy papierowy magazyn z ponad 200 stronami, dzięki któremu nauka jest dostępna dla jak największej liczby osób
  • 4 kluczowe pytania naukowe Na rok 2022, z Ziemi na Księżyc
  • Dostawa do domu*

* Oferta specjalna obowiązuje do 19 lipca. Dostawa realizowana jest we Francji (z wyjątkiem stolicy Francji), Szwajcarii i Belgii.

Zainteresowany tym, co właśnie przeczytałeś?