Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obejrzyj film z przepustki bojowej

Kilka minut temu udostępniliśmy plik Zupełnie nowy zwiastun programu z rozdziału 3 z Jest to gra elektroniczna. Imponujące wideo, które jest centralnym punktem nowego silnika gry iNierealny silnik 5. Nadszedł czas, aby się dowiedzieć Nowa przepustka bojowa (przynajmniej jej postacie) W niedawnym zwiastunie opublikowanym przez Epic Games.

Nowi przyjaciele dla nowego przyczółka

Chociaż niedługo wylądujemy na zupełnie nowej wyspie, pojawiają się również inne nowości, szczególnie w rozgrywce. W bardzo krótkim klipie, który pokrótce ujawnia postacie, które pojawią się w korytarzu bitwy, możemy zobaczyć, jak nasz przybycie oczekuje więcej: człowiek Pająk I jego specjalne umiejętności, poruszanie się za pomocą pajęczyn, ale także inne postacie, takie jak Shanta, Ronin, Jumbo, Harlow i inne oryginały. W dalszej części sezonu będziemy mogli odblokować stroje Przedsiębiorstwo.

Jak zwykle zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi informacjami na temat nowego sezonu 1 na naszej stronie internetowej bardzo kompletny przewodnik, znajdziesz tam misje, ale także nowa wyspa w pewnych szczegółach. Na koniec nie zapomnij użyć naszego kodu generatora AKTYWACJA Za zakupy w sklepie, zwłaszcza za zakup Nowa przepustka bojowa jest już dostępna Cena £ 950 V-dolców (lub 9,50 €) lub zawarte w Club de Jest to gra elektroniczna.

READ  Pliki do pobrania w PlayStation Store: do 70% zniżki na gry i zawartość do pobrania (DLC), aby zwiększyć możliwości