Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NVIDIA potwierdza nowy RTX 3060

NVIDIA potwierdza nowy RTX 3060
W zwykłym świecie można by pomyśleć, że reklama RTX 3060 Aktualności To jest coś zupełnie niespójnego, podczas gdy Nadchodzi seria RTX 40…ale wszyscy żyjemy w „fajnych” czasach, w których mogliśmy o tym rozmawiać, a marketing Nvidii zawsze nas zaskakuje. Krótko mówiąc, Worms oficjalnie zapowiada 2 nowe RTX3060. Pierwsza będzie dedykowana wersja ograniczona do 8 GB, a druga zoptymalizowana pod kątem GDDR6X wersja 3060Ti.

Nowa” RTX 3060 8Go Jest to więc karta, która traci 4 GB pamięci na każdą W porównaniu do oryginalnego modelu, ale kastracja znacznie zmniejsza również interfejs pamięci, a tym samym przepustowość. Oficjalna premiera powinna odbyć się w listopadzie i zaczynamy marzyć o wysokiej cenie (nawet jeśli wygląda na to, że Święty Mikołaj został przez niektórych zabity).

The RTX 3060 Ti GDDR6X (który niektóre marki już nazywają RTX 3060 Ti Plus) byłby to tylko „mały” upgrade do GDDR6X. Ale wynikiem tego rozwoju jest przejście przepustowości 448 idzie/s pasmo 608 idzie/s dla „nowego” modelu. Na papierze ta wersja może być bardzo zbliżona do GeForce RTX 3070.

Dlaczego te „nowe” RTX 3060s?

Możemy rozważyć kilka kluczy do zrozumienia wyników tych map.

Pierwszym z nich jest uniknięcie pozostawienia pola otwartego dla Intela, którego A750 i A770 znajdują się dokładnie w tej pozycji.

Drugim jest oczyszczenie inwentarza partnerów Nvidii, który wydaje się rozwijać, a tym samym uwalnia możliwości. Ale może to również oznaczać, że Nvidia zajmie trochę czasu, aby osiągnąć średni zakres dzięki nowym RTX 40.

Mówiąca Galaktyka dla RTX 3060 Ti Plus