Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy minister.  Yael Brown Bive: „Dziadek, polski Żyd krawiec”.  – Dolina Izraela

Nowy minister. Yael Brown Bive: „Dziadek, polski Żyd krawiec”. – Dolina Izraela

Yael Brown w formie bufetu Regularnie kieruj obelgi i groźby seksistowski i antysemityzm ze strony nieznanych osób, szczególnie w 2021 r., w kontekście dyskusji o Polityka zdrowotna Francuski.

Uwolnić się Wskazuje, że tak nie jest „Ani ćwiczyć, ani wierzyć” A ona „świętuje ze swoją rodziną święta żydowskiePodobnie jak jego ojciec (…), zwłaszcza dziadek, krawiec żydowski polerowanie którzy uciekają odantysemityzmuciekli się do Nancy w latach trzydziestych „aby uciec z Naziści. dystans wojnaon jest Zwycięzca Medalu Ruchu Oporu.

najbardziej.

Yael Brown w formie bufetu Chłopiec Dla mnie Nancy (Meurthe et Moselle), Ono prawnikI działacz społeczny I polityczna kobieta Francuski.

Członek partia Socjalistyczna następnie dow chodzeniu (który stał się La République en Marche), został wybrany na zastępcę in Piąta dzielnica, Evelyn podczas Wybory parlamentarne 2017. Ona jest szefem Komisja Ustawy Konstytucyjnej, Ustawodawstwa i Administracji Publicznej Republiki wZgromadzenie Narodowepod PiętnastyI Legislaturaod 2017 do 2022 roku.

ten o imieniu minister spraw zagranicznych za pomocą Emmanuel Macron w rząd odElżbieta Burne.

Yael Brown Bive przedstawia się jako potomka „imigranta SłowiańskaI polski Żyd I niemiecki Żydz przodkami, którzy weszli do Francji z Wiza Turyści i walizka w lata trzydzieste.

Jego ojciec jest skromnym pracownikiem firmy billboardowej, a matka na zewnątrz DDASS W wieku 16 lat ukończył stenograf Kto go wychowuje społecznie?. Para ma dwoje dzieci, chłopca i dziewczynkę..

Jego rodzina opuściła Nancy, aby się osiedlić zgodnie z zawodowymi transferami ojca. W dzieciństwie przy rodzinnym stole często odbywały się dyskusje polityczne.

ożenić wysoka rama w domu L’Orealemigrant w Azji (TajwanI Japonia), następnie do Portugaliaw celu powrotu do Francji kontynentalnej w 2012 r.. Mają pięcioro dzieci i żyją Vincente.