Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy krzyk Xaviego z serca do Ousmane’a Dembele

Co następuje po tej reklamie

Nowy rok 2022 nie rozpocznie się pod lepszym sponsoringiem FC Barcelona. Pomimo niewielkiego zwycięstwa, które porwało go na łące Majorki (1-0)Klub kataloński stoi w obliczu wybuchu infekcji i infekcji wirusem Corona. Na szczęście przybyli Dani Alves i Ferran Torres, czekając Możliwe przybycie Alvaro Morata. Ale jednym ze spraw krystalizujących napięcia w Katalonii jest oczywiście sprawa Ousmane’a Dembele. impreza, aby to przedłużyćFrancuz w końcu postawił wymagania płacowe, które były zbyt wysokie dla finansów klubu.

w tej chwili, Więc odmówił przedłużenia przygodyi przyciągać wściekłość kibicówAle także dla człowieka, który musi ucieleśniać odnowienie FC Barcelona: Xavi. „Nie jestem rozczarowany. To negocjacje. Agenci są silni. W Barcelonie nasza pozycja jest jasna, a dyskusje trwają i jeszcze się nie skończyły. Jestem optymistą i mam nadzieję, że Osman podejmie wysiłek. Otrzymał świetną ofertę „i Technicznie potwierdzone Na konferencji prasowej niedługo po tym, jak w mediach pojawiły się złe wieści.

Xavi nadal w niego wierzy

Nowy trener liczy, że jego projekt poprowadzi mistrz świata z 2018 roku. Pomimo kontuzji, które odniósł od czasu swojej ogromnej przeprowadzki do Barcelony, regularnie pokazuje, że potrafi przechylać mecz. Brakuje mu dyscypliny i konsekwencji, co Xavi chce poprawić. „Jestem spokojny i czekam. Teraz zależy to od klubu, Osmana i jego przedstawicieli. Mówiąc najprościej, sytuacja jest taka: Osman musi się wysilić i pomyśleć o swojej przyszłości. Byłoby lepiej, gdyby został w Barcelona” Zachowaj ten wtorek.

Pomimo plotek Wyślij to do PSG i Gdzie indziej w EuropieZawodnik nadal jest związany kontraktem z Culés, którzy wciąż mają niewielkie nadzieje. W tym celu Xavi ucieka się do rozsądku. „Powtarzam. Oczekuję, że podejmie wysiłek. Projekt sportowy nie może być dla niego lepszy. Nie będzie tu szczęśliwszy niż gdziekolwiek indziej. To tylko kwestia czasu, zobaczymy, co zdecyduje.” Stary metronom nadal w to wierzy, a raczej chce w to wierzyć i próbuje wszystkiego za wszystko. Ale czas najwyraźniej nie jest po jej stronie…

READ  Joshua Usek po cichu zdjął go przed swoimi fanami